Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Jako Schumi: Německo postrádá dalšího sportovce (†30), kterému bylo osudné lyžování!

+ Další 3 fotografie
Tragédie
Sotva se Německo vzpamatovalo z tragédie, která se přihodila závodníkovi formule 1 Michaelu Schumacherovi, přišla další tragédie! O život přišel jeden z německých veslařů a olympijský vítěz Maximilian Reinelt (†30) při lyžování. Němci tak postrádají další legendu, o kterou je připravily zimní sporty.

Německo přišlo o dalšího významného sportovce, tentokrát o veslaře a olympijského vítěze Maximiliana Reinelta. Jeho smrt oznámil německý veslařský svaz. Je to pět let od nehody závodníka formule 1 Michaela Schumachera (50), který je v hlubokém kómatu po nehodě na lyžích. Schumacher se vážně zranil při jízdě po nevyznačené trase, kdežto Reinelt údajně zemřel na běžkách ve Svatém Mořici. Okolnosti celé tragédie jsou nejasné stejně jako zdravotní stav Schumachera.

Veslař byl od roku 2010 součástí osmy, která dovezla zlato z her v Londýně v roce 2012. Odtud také dovezl dva vybojované tituly mistra světa a čtyři evropské primáty. Po skončení olympijských her 2016 v Rio de Janeiru Reinelt ukončil svou kariéru a začal se věnovat lékařství. Celé sousední Německo teď oplakává další velkou ztrátu.

Mohlo by vás zajímat

Další články