Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

JAKO PRVNÍ V ČESKU JSME ODHALILI KAZMŮV TRIK! Vydával se za Jiřího Kajínka a tvrdil, že měl v noci boží sex!

+ Další 3 fotografie
Čekali jste, kdo první odhalí triky internetového baviče Kazmy? Nakonec to nebylo tak složité. Po telefonu se vydával za propuštěného vraha Jiřího Kajínka a tvrdil, jak si užil báječný sex. Poslechněte si, jak prozrazený Kazma reagoval.

Propuštěný vrah Jiří Kajínek a internetový bavič Kazma? Bylo jasné, že tihle dva se budou přitahovat. A tak jsme šli štěstíčku naproti. Využije Kazma osobu Kajínka pro své nové video? A jak dlouho to bude trvat?

Do redakce došel mail s nabídkou na rozhovor s Jiřím Kajínkem. A tak jsme mu zkusili zavolat. Mírně rozespalý hlas byl velmi příjemný. Domnělý Kajínek nám začal vyprávět o sexu s přítelkyní. A že si dal k večeři kachnu a rád by měl svatbu a děti.

Na celém rozhovoru nesedělo jediné – jak jsme zjistili, Kajínek používá stejné telefonní číslo jako bavič Kazma. Proč? Že by si ho Kazma najal na svou show?

A tak jsme „KazmoKajínkovi“ zavolali ještě jednou. Vyprávěl nám, jaký byl sex a jak si noc v Praze užil. Když jsme se zeptali, proč tedy propuštěný Kajínek používá Kazmův telefon, začal se Kazma do sluchátka smát.

Kazmo, tohle byl dobrý pokus! Tleskáme a věříme, že příště to bude zase bomba!

Související články

Další články