Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Jako první to věděla královna! Víme, jak Meghan a Harry řekli o MIMINKU rodině

O miminku jako první věděla královna Alžběta.
+ Dalších 24 fotografií
Meghan Markle (37) je těhotná a princ Harry (36) konečně bude tatínkem. Královský pár to dnes oznámil v Sydney. Rodina a především královna Alžběta II. (92) to ale věděla dřív. Víme, jak a kdy jim radostnou novinu řekli!

Po měsících spekulací je to konečně tady! Meghan Markle je těhotná a princ Harry se tak dočká vytouženého potomka.

„Jejich královské Výsosti vévoda a vévodkyně ze Sussexu s radostí oznamují, že vévodkyně ze Sussexu čeká miminko s termínem jaro 2019,“ potvrdil dnes Kensingtonský palác. „Jejich královské Výsosti oceňují veškerou podporu, kterou jim vyjadřují lidé ze všech koutů světa už od jejich květnové svatby. Jsou nadšeni, že mohou tuhle šťastnou zprávu sdílet s veřejností,“ píše se dál v oficiálním oznámení.

Královská rodina o těhotenství vévodkyně ze Sussexu věděla už od pátku. Na svatbě princezny Eugenie to nejprve řekli královně Alžbětě, potom se to dozvěděli i ostatní. A Kate Middleton už se těší, až bude Meghan pomáhat s mateřskými povinnostmi.

Mohlo by vás zajímat

Další články