Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jako přes kopírák s Ivou z Výměny! Katka taky OTĚHOTNĚLA V PATNÁCTI a taky je v telce…

+ Další 4 fotografie
Už zítra diváci TV Nova uvidí nejmladší maminku dokureality Malé lásky! Chodili spolu teprve dva měsíce a ona otěhotněla. Mladí budoucí rodiče Katka a Tomáš se rozhodli si miminko nechat. Katka k porodu přistupuje odvážně. Vypadá to skoro, že tu máme další Ivu. Ta byla sice ve Výměně manželek, ale také to vzala hopem.

„Bolelo tě někdy tak břicho, jako když si chtěl prostě s*át? Tak si to představ jako dvakrát, třikrát větší bolest.“ Poznámka Tomáše je odzbrojující: „V tom případě je tetování procházka růžovým sadem,“ snaží se Katka popsat pocity Tomášovi.

Katka stíhá posílat SMS spolužačkám, ale když se blíží porod, dochází jí úsměv a největší oporou je pro ni maminka. Příběh Katky je dojemný. Už ve svých čtyřech letech skončila v dětském domově, protože její matka nezvládala po rozvodu výchovu svých dětí. Nicméně po pěti letech byly zase spolu a maminka Katku doprovází i na porodní sál. To, že otěhotněla v patnácti, Katka vysvětlila tím, že Tomáš má alergii na kondomy a než je napadlo pořídit si jinou antikoncepci, bylo pozdě.

Skoro to vypadá, že přichází nová Iva. Ta sice nebyla v Malých láskách, ale ve Výměně manželek, ale také se rozhodla založit si rodinu ve stejném věku. S Marianem dnes mají dvě dcery.

Jaký je porod nejmladší účastnice Malých lásek? Podívejte se na video. Každopádně se jí narodil krásný syn Dominik.

Související články

Další články