Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jako ovečky se svými pastýři: Andrej s Donaldem zapomněli na focení, Monika s Melanií jen krčily rameny

+ Dalších 95 fotografií
Za to by je expert na etiketu Ladislav Špaček (69) nepochválil. Donald Trump (72) zapomněl na focení a s Andrejem Babišem (64) odešli od svých manželek. Melania Trump (48) a Monika Babišová (44) na sebe pár vteřin jen nevěřícně zíraly, pak pokrčily rameny a odešly za svými protějšky.

Donald Trump si během čtvrtečního setkání s Andrejem Babišem uřízl pořádnou ostudu a český premiér se jím nechal strhnout. Americký prezident zapomněl, že se má před Bílým domem ještě vyfotit a odkráčel pryč!

To poněkud vyvedlo z míry Melanii Trump, která s otevřenou pusou nevěřícně zírala. Donaldovo a Andrejovo chování nepochopila ani Monika Babišová, které ale nezbylo než pokrčit rameny a po boku Melanie následovat prezidenta s premiérem.

Na focení nakonec došlo v jiné části Bílého domu. Setkání Trumpa s Babišem proběhlo úspěšně, předseda vlády si její průběh pochvaloval. Trump od něj dostal českou pistoli, Monika zase Melanii přivezla náušnice z českého granátu.

Související články

Další články