Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Jako nezničitelný Terminátor: Zeman polykal nudle z nosu, ale projev nevzdal

+ Dalších 11 fotografií
Miloš Zeman (73) znovu dokázal, že je velkým státníkem a nic ho nemůže zastavit. Inaugurační projev plný nenávisti ke svým odpůrcům dokončil, i když sváděl napínavý souboj s nudlí z nosu. Jak tento zápas dopadl? Podívejte se na video.

Přímý přenos z inaugurace prezidenta Zemana vysílala Česká televize. Ale to Zemanovi nevadilo a v projevu ji tvrdě kritizoval. Pak se pustil do novinářů z webu Aktuálně.cz a také útočil na podnikatele Zdeňka Bakalu.

Zeman se rozhodl, že během svého projevu si to vyřídí se všemi, které nemá rád a kteří ho kritizují. Miroslava Němcová nebo Karel Schwarzenberg takovou zlobu poslouchat nechtěli a Vladislavský sál raději opustili.

Přišli přitom o vrcholné číslo, kdy se Zeman popasoval s nudlí, která mu během projevu vytékala z nosu do pusy. Zeman to zvládl jako velký státník. Prezidentská nudle neměla šanci.

Související články

Další články