Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Jako Natálie Kočendová... Smutná přiznání slavných žen, které přišly o miminko

Jako Natálie Kočendová... Smutná přiznání slavných žen, které přišly o miminko
Zdroj: Archiv
+ Dalších 7 fotografií
ZTRÁTA
Pro většinu párů je jedním z největších důvodů k radosti, když se na těhotenském testu objeví dvě čárky. Připravují se na krásné období rodičovství a těší se, až svůj uzlíček štěstí poprvé spatří. Avšak rány osudu jsou někdy kruté a nevyhýbají se ani známým lidem. Nedávno o své vytoužené miminko přišla i krásná Natálie Kočendová... Není však sama, kdo si tímto složitým obdobím prošel.

Beyoncé

Zpěvačka Beyoncé (39) se o potratu svěřila ve svém dokumentu. O miminko přišla kolem roku 2011. "Slyšela jsem tlukot srdce a byla to ta nejhezčí hudba, jakou jsem v životě slyšela," prozradila. Už na začátku těhotenství se ale vyskytly komplikace. "Vrátila jsem se do New Yorku a šla na prohlídku. Nebyl žádný tlukot srdce," přiznává zpěvačka, která se po tragické zprávě zavřela do studia a napsala nejsmutnější píseň jejího života.

Michelle Obama

Bývalá první dáma Spojených států amerických a hrdá matka dvou dcer Michelle Obama (56) se ve své autobiografii svěřila, že obě její dcery byly počaty díky umělému oplodnění, a to kvůli potratu, který dříve prodělala. Podle jejích slov se cítila osamělá a ztracená. Také dodala, že jedna z nejhorších věcí, které si ženy mohou navzájem udělat, je nesdílet pravdu.

Radka Kocurová

Bývalá modelka a televizní rosnička Radka Rosická, za svobodna Kocurová (39), přišla o své miminko na konci pátého měsíce těhotenství v roce 2011. Dítě čekala se svým partnerem Tomášem Rosickým (39), za kterého se později provdala. Jsou rodiči syna Tomáška (7).

Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková (40) se svěřila, že v šestém měsíci těhotenství přišla o holčičku. Měla pro ni s jejím tehdejším partnerem Tomášem Plekancem (37) vybrané jméno Eliška. Lucie má s Tomášem syny Matyáše a Adama.

Marta Kubišová

Krutá životní rána se také dostavila zpěvačce Martě Kubišové (77), která o své dítě přišla v osmém měsíci těhotenství. K nešťastné ztrátě potomka se také přidaly další vážné zdravotní komplikace a Martě šlo dokonce o život. Z druhého manželství je Marta Kubišová matkou dcery Kateřiny.

Ester Janečková

Jedno z nejhorších období života si prožila i moderátorka Pošty pro tebe Ester Janečková (47), byla v šestém měsíci těhotenství, když jejímu děťátku přestalo bít srdíčko. Ester má se svým manželem Zdeňkem tři děti.

Gwyneth Paltrow

Slavná americká herečka v roce 2013 přiznala, že prodělala velmi těžký potrat, který ji málem připravil život. S bývalým partnerem Chrisem Martinem ze skupiny Coldplay má dceru Apple a syna Mosese.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy