Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Jako medvědice! Ewa Farna se nasoukala do kůže, praskala pod ní podlaha!

Pod Ewou praskala podlaha!
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 70 fotografií
S přebytečnými kily nebojující Ewa Farna (24) posunuje hranice, kam až může ve svém tukovém obalu zajít. Čím dál tím dál. Nepoučila se a opět se nezdráhala obepnout svá macatá stehna koženými kalhotami, v nichž v kombinaci s plandavou halenkou působila jako medvědí máma, která utekla z výběhu.

Ewa Farna (24) je nepochybně skvělou zpěvačkou. Hlas určitě můžeme považovat za její největší přednost, ale to bohužel nestačí. Kdysi subtilní kočička naprosto rezignovala na vzhled a své okolí dlouhodobě ohrožuje přemírou nevkusu.

Nejinak tomu bylo i na přehlídce, kterou ve svém butiku uspořádal zpěvaččin bývalý producent Lešek Wronka (57). Ewa tam přichvátala v outfitu, který vypadal, jako by si ho nechala sestavit pomocnými zaměstnanci pražské noční úklidové čety.

Když už se Ewa nehodlá v dohledné době věnovat hubnutí, které by potřebovala jako sůl, měla by tomu alespoň přizpůsobit šatník. To se bohužel neděje. Farna se nedovede ani poučit z minulosti. Upnuté kožené kalhoty si s nadbytečnými kily zkrátka nerozumí.

Tak co, Ewo, nenastal čas najít si v Česku šikovného stylistu? Už včera bylo pozdě!

Související články

Další články