Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Jako maminka září: Ewa Farna porušila svou zásadu a vystavila rozkošného syna

Jako maminka září: Ewa Farna porušila svou zásadu a vystavila rozkošného syna
Zdroj: Instagram
+ Dalších 19 fotografií
Mateřství
Zase se neubránila a podělila se s fanoušky o kousek svého štěstí. Ewa Farna (26) si soukromí střeží jako oko v hlavě, synka Artura (7 měsíců) ale občas ukáže. Tentokrát se potřebovala pochlubit rozkošným oblečkem, který chlapečkovi pořídila.

Stále platí, že tvářičku svého syna Ewa Farna ze zásady nevystavuje. To ale neznamená, že čas od času fanouškům sedmiměsíčního Artura neukáže alespoň tak, aby mu do obličeje nebylo vidět.

Mateřství zpěvačce svědčí, podařilo se jí shodit i pár přebytečných kil. Chlapečkovi je s maminkou a tatínkem Martinem Chobotem (31) očividně také velmi dobře. "Jsem v téhle partě nový," dal by se volně přeložit rozkošný nápis, který má Artur na zádech.

Jako na horské dráze

Farna rodila na začátku loňského června a od práce si dala pauzu jen na pár dní. Za půlrok, co je mámou, se prakticky nezastavila. "Mateřství je bezpochyby na prvním místě. A to se přece nemusí vylučovat s občasným koncertováním. Existují matky, které opravdu řeší větší problémy než já," řekla rázně Ewa, která se potýkala i s kritikou, že místo koncertování by měla trávit víc času se synem.

Je ale navýsost jasné, že malý Artur si na nedostatek mateřské lásky stěžovat nemůže.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy