Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Jako malý Tadeášek: Z čističky vytáhli tělíčko miminka, matku vyšetřují kriminalisté

Jako malý Tadeášek: Z čističky vytáhli tělíčko miminka, matku vyšetřují kriminalisté
Zdroj: profimedia.cz
slovensko
Slovenští policisté vyšetřují otřesný případ, ke kterému došlo v Popradu. V úterý 9. června vytáhli pracovníci čističky odpadních vod z nádrže tělíčko mrtvého novorozence. Vyšetřovatelé v rekordním čase zatkli matku podezřelou z děsivého činu.

Děsivý pohled se naskytnul pracovníkům čističky ve slovenském Popradě. Při čistění nádrže vytáhli z vody tělo malého miminka. Šokovaní zaměstnanci ihned přivolali kriminalisty, ti ale přímo na místě nechtěli nic bližšího komentovat.

Později se k události pro slovenský web Nový Čas vyjádřil policejní mluvčí Igor Pavlík. "Dne 9. 6. 2020 v ranních hodinách bylo v čističce odpadových vod Poprad - Matejovice nalezené tělo novorozence bez známek života. Popradský vyštřovatel začal trestní stíhání ve věci zločinu vraždy novorozeného děťátka matkou. Vzhledem na citlivost případu a probíhající procesní úkony není možné poskytnout bližší informace," informoval Pavlík.

Jak informuje Nový Čas, podezřelou matku se podařilo dopadnout v rekordním čase a nyní s ní probíhá výslech.

Vedení čističky se k věci nechtělo vyjadřovat. "Vzhledem k tomu, že je trestný případ ve stádiu šetření, naše Podtatranská vodárenská společnost se nemůže k události vyjádřit," řekla mluvčí firmy Božena Dická.

Slovensko tak prožívá podobně otřesnou kauzu, jako před pár dny Česká republika. V Mělníku vhodila matka do vody tělíčko malého Tadeáška a poté nahlásila policii, že ho někdo v parku unesl. Otřesný případ česká policie dosud neuzavřela.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy