Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Jako malou si ji Dan Nekonečný (†52) hýčkal: Z dcery Terezy vyrostla POŘÁDNÁ KOČKA

+ Dalších 33 fotografií
Povedla se
Vlastní děti nikdy neměl, přesto vychoval krásnou dceru, na kterou mohl být pyšný. Zesnulému Danielovi Nekonečnému (†52) do života přinesl devatenáctiletý vztah se Zuzanou Kardovou i tehdy pětiletou Terezu. S láskou ji vychovával, odvedl ji poprvé do školy a byl u toho, když rostla v půvabnou ženu. Podívejte se, jak jí to sluší na prahu třicítky!

Daniel Nekonečný (†52) zasvětil svůj život žluté barvě, třpytkám a šéfování ministerstvu rozkoše. Ačkoliv nikdy neměl vlastní děti, dostal možnost vychovat báječnou dceru. Už od jejích pěti let se s láskou staral o Terezu Kardovou (29), kterou mu do života přinesl vztah se Zuzanou Kardovou.

„Dan s námi začal žít, když jsem šla do první třídy. Bere jako vlastní dceru. Další dítě by vzhledem k tomu, že Dan hodně cestuje, asi nezvládli,“ svěřila už před lety Tereza webu Blesk.cz.

Nekonečný tvořil s Kardovou pár dlouhých devatenáct let, vztah nakonec před pěti lety ztroskotal. Od té doby žil extravagantní zpěvák sám v pronajatém domku v pražských Řeporyjích, kde ho v úterý našli mrtvého. Naposledy však vydechl už o víkendu.

Mluví se o tom, že jednou z příčin náhlé smrti mohla být neléčená epilepsie. Nekonečný měl trpět častými záchvaty, které ale podle Kardové léčil místo prášků nekonečným proudem alkoholu.

Mohlo by vás zajímat

Další články