Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jako Kylie Jenner? Dietní tajemství celebrit a přehlídka těch nejšťavnatějších zadečků

Zdroj: Archiv Megan Thee Stallion / Archiv Kylie Jenner / Archiv Kim Kardashian / Koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Zadky!
Majitelky těch nejšťavnatějších zadečků na světě se pochlubily svými hubnoucími tipy. Podívejte se do galerie na ty nejvypracovanější zadečky a hádejte, která z celebrit za ně vděčí pravidelnému cvičení a která jen dobrému chirurgovi.

Rihanna

Karibská kráska, popová zpěvačka Rihanna (33) vyrůstala na Barbadosu. Na ostrov se ráda vrací, to především na dovolenou, a fanouškům nezapomíná sdílet fotky v plavkách. Rozmanitými úhly poskytuje řadám fanynek inspiraci. Každý den snídá čtyři vařená vejce spolu s toastem a mísou ovoce. Americká zpěvačka ráda střídá svůj tréninkový plán. Věnuje se tanci, praktikuje ale i třeba bojové sporty, jmenovitě taekwondo.

Megan Thee Stallion

Americká rapperka a zpěvačka Megan Thee Stallion (26) předvádí na jevišti neuvěřitelně náročné choreografie. Twerk má v krvi, pravidelně se věnuje intenzivním tanečním tréninkům a nedávno poprvé dokonce vyzkoušela tanec u tyče, tzv. pole dance. Zpěvačka přestala jíst fastfood, který milovala, a dala se na vaření z poctivých surovin. Do své diety zahrnula zdravé tuky, jako jsou vejce, avokádo a mandle, a v mžiku se jí podařilo zhubnout a nabrat svalovou hmotu.

Cardi B

Americká rapperka Cardi B (28) jí pouze dvakrát denně, dopřát si tak může větší porce. Sacharidů se nebojí, ráda posnídá brambory se slaninou a na zdravou stravu taky extra nehraje. Miluje pizzu a karamelové frappucino. Oblíbila si posilování, při kterém se zaměřuje především na břicho. Rapperka se ale netají tím, že si nechala zadeček upravit.

Kim Kardashian

Kim Kardashian (40), americká televizní reality show hvězda, známá právě pro svůj kulatý zadeček, zastává stravu s co nejmenším obsahem sacharidů. Momentálně koketuje i s rostlinnou stravou, dříve to byla Atkinsova dieta. Kráska s arménskými kořeny si ráda přivstane a cvičit začíná každé ráno od půl šesté. Trénuje pak alespoň 90 minut.

Kylie Jenner

Sestra Kim Kardashian, Kylie Jenner (23), ráda snídá rýži s vajíčky anebo třeba vývar. Mimo jiné si oblíbila avokádo s vejci a slaninou. Tu jí ale výhradně krůtí. Během dne ráda popíjí kombuchu. Je vyznavačkou tzv. HIIT tréninků, které jsou krátké, ale velmi intenzivní. Zadeček si nechala upravit, stejně jako její sestra, chirurgicky.

Jennifer Lopez

Americká zpěvačka portorikánského původu přiznává, že její dokonale vysekaná postava není zadarmo. Jennifer Lopez (51) je velkou vyznavačkou pravidelného pití vody a kofein omezila úplně. JLo si tedy kávu nedá, zpěvačka navíc významně omezuje taky veškeré cukry a sacharidy. Kromě posilování s míčem si Jennifer zamilovala intenzivní taneční tréninky.

Nicki Minaj

Americká rapperka Nicki Minaj (38), narozená v Karibiku, se podrobila mnoha kosmetickým úpravám, přesto se však snaží zůstat ve formě. Z jídelníčku vyřadila cukr a škrob. Naopak do něj zařazuje potraviny s nízkým glykemickým indexem. Na eliptickém trenažeru pak stráví asi 30 minut předtím, než začne posilovat.

Beyoncé

Americká zpěvačka Beyoncé Knowles (39) vyznává nebezpečné diety. Někdy drží úplný půst, jindy omezuje kalorie na minimum. Podrobuje se intenzivním tanečním tréninkům a před koncertními turné zpravidla přechází na veganskou stravu.

Související články

Další články