Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Jako kudla do zad: Meghan Markle a princ Harry vydali novou knihu. Odhalili tajemství královské rodiny

Jako kudla do zad: Meghan Markle a princ Harry vydali novou knihu. Odhalili tajemství královské rodiny
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 9 fotografií
kniha
Princ Harry (35) a Meghan Markle (38) vypustili do světa svou novou knihu s názvem Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family. V ní odhalují nejen detaily o svém vztahu, ale popisují i některé soukromé záležitosti královské rodiny. Zatím není jisté, zda bude kniha mít i český překlad, podle expertů je ale jasné, že Meghan a Harrymu se kvůli ní zavřely dveře zpět do paláce.

Nová kniha Finding Freedom: Harry and Meghan and the Making of a Modern Royal Family, kterou za pomoci Meghan Markle a prince Harryho napsali Omid Scobie a Carolyn Durand, spatřila světlo světa. Královský pár, který se vzdal povinností a přestěhoval se do Ameriky, v ní popisuje nejen detaily svého vztahu, ale odhaluje i velmi soukromé záležitosti z paláce.

Královská rodina novou knihu odmítla komentovat a údajně se k ní nehodlá vyjadřovat ani do budoucna. Podle expertů ale vydání knihy navždy zavřelo Meghan a Harrymu dveře k potenciálnímu návratu a zdroje z paláce tvrdí, že zveřejnění některých informací rozhodně nenechalo členy rodiny chladnými.

Kniha má Meghan a Harryho vykreslit v dobrém světle a podle autorů objasňuje, že hnacím motorem k odchodu z královské rodiny nebyla vévodkyně, ale právě princ. Ten prý nebyl šťastný už delší dobu a takzvaný Megxit se svou ženou prodiskutovával už před svatbou roku 2018.

Pošpinění prince Williama

Už dlouhodobě je známo, že princ William není se svým bratrem úplně zadobře a odchod z královské rodiny se mu snažil rozmluvit. Podle expertů je William proto v knize vykreslen jako záporná postava v příběhu Harryho a Meghan. Podle deníku The Sun byl v pořadí druhý následník britského trůnu popsán jako člověk, který svého bratra vůbec nepodporoval a ani se nepokusil porozumět jeho rozhodnutím.

Podle mnohých se Meghan a Harry v knize snaží ve čtenářích vyvolat představu, že jsou pouhými oběťmi aristokratického systému a nikdy neudělali žádné chyby. Některá tvrzení a především pak zveřejnění soukromých záležitostí královské rodiny proto páru zřejmě znemožní potenciální návrat do paláce.

Zoufalá královská rodina

Podle deníku The Sun nyní královská rodina doufá, že Meghan Markle a princ Harry už řekli vše, co měli na srdci. Podle zdroje z paláce totiž členové rodiny knihu vnímají jako kudlu do zad a přenést přes srdce zveřejnění spousty detailů z jejich soukromí pro ně bude velmi obtížné.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy