Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jako když po hokeji hodíš vlajku na kredenc: Lidé se smějí kostýmku Aleny Schillerové

Zdroj: Archiv Aleny Schillerové
+ Další 3 fotografie
Alena Schillerová
Lidé na sociálních sítích žijí fotkou Aleny Schillerové v kostýmu, který je ušitý do tvaru české vlajky. Některé snímek pobavil, jiní ale na ministryni nadávají s tím, že jde o hanobení vlajky. Řada lidí přitom neví, že jde o fotomontáž neznámého vtipálka.

Alena Schillerová je proslulá svými nejrůznějšími barevnými kostýmky. Když se člověk podívá na Instagram ministryně financí, najde stovky snímků Schillerové, která snad pokaždé pózuje v jiných šatech. To, co se na sociálních sítích objevilo dnes, ale nikdo nečekal.

Pověste ji výš

Facebook, Instagram, Twitter... Všude se objevil snímek Schillerové, jak pyšně pózuje v kostýmku z modré, bílé a červené látky střiženém tak, aby vypadal jako česká vlajka. Lidé se fotky ihned chytli a začali ji vášnivě komentovat.

"A má paní ministryně v plánu se jít pověsit na stožár?" ptají se ve vtipu lidé na Facebooku. A že o podobné vtípky není v diskuzích nouze. "Jako když přijdeš z hokeje a hodíš vlajku na kredenc," smála se jedna z uživatelek. "Už jí došly ubrusy, tak sundala vlajku ze zdi," posmívá se další.

Hanobení symbolu

Někteří lidé se ale do ministryně financí pořádně obuli. "Tak to už je opravdu moc. Ve státní kase průvan a ono to má čas na takovou šaškárnu," zlobí se jeden z diskutujících. "Tohle je jednoznačně hanobení státního symbolu! Chce se mi blejt," přidává se další.

Mnoho lidí přitom netuší, že jde o fotomontáž vyrobenou za účelem vystřelit si z Schillerové. Ostatně i ona sama z toho má srandu, což dokazuje to, že si některé z fotomontáží umístila na sociální sítě s komentářem, že ji to pobavilo. Opravdu tak jde čistě o práci jakéhosi vtipálka.

Související články

Další články