Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

JAKO KAUZA JINDŘICHA FOREJTA! KOMPROMITUJÍCÍ VIDEO se chystá také na ministra Chovance!

Milan Chovanec je prý další, kdo je na řadě.
Zdroj: reprofoto hlidacipes.org, Petr Horník / Právo / Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
Muž, který natočil hradního protokoláře Jindřicha Forejta při braní drog, uvedl, že podobný materiál se chystá i na jednoho z ministrů. Redakci eXtra.cz se podařilo zjistit, že tou osobou je ministr vnitra Milan Chovanec.

Ještě se ani pořádně nepodařilo zjistit, kdo a proč chtěl zničit hradního protokoláře Jindřicha Forejta, a je tu další pán zralý na politický odstřel.

Redakce eXtra.cz jako první v Česku vyzpovídala Bohouše H., který video s Forejtem natočil. Už tehdy nám tento muž naznačil, že natáčí často a rád. Tehdy Bohouš uvedl, že kompromitující videa patří k té naší politice české stejně jako drogy a prostituce.

Nevěděli jsme, zda se Bohouš jen vychloubá či provokuje. Jenže nyní se mluví o dalším konkrétním jménu. Redaktoři portálu Seznam.cz s Bohoušem znovu mluvili. A také vyzpovídali jeho parťáka Miloslava Remeně. Padlo další jméno z vrcholové politiky, které ale redakce Seznamu nezveřejnila – nechala ho v záznamu vypípnout.

Nebylo těžké zjistit, že se jedná o ministra, jehož příjmení začíná na písmeno CH.

A takových ministrů moc nemáme. Podle našich informací navíc ministr vnitra Milan Chovanec už ví, že jeho jméno se objevilo a že je tu podezření, že by na něj mohl někdo něco chystat.

Novináři se Chovance ptali, co si o celé kauze myslí, ale více zveřejněno zatím nebylo. Ono je totiž docela složité zveřejnit reakci na něco, co se zatím reálně nestalo.

Ono se totiž zatím opravdu nic nestalo. A stane se vůbec?

Žádné video s Chovancem zatím nikdo z novinářů neviděl a je otázkou, zda něco bylo natočeno nebo zda se něco chystá a nebo zda Bohouš a Remeň jen žertují…

A co by na tom videu s Chovancem (které zatím nikdo nemá) mělo být? To už ponecháme na vaší fantazii.

Související články

Další články