Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Jako Freddie a Mary: Hlavní hvězdy Bohemian Rhapsody jsou zamilované až po uši!

Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 13 fotografií
láska jako trám
Filmová láska představitelů Freddieho Mercuryho a Mary Austin přerostla v lásku reálnou. Hvězdy snímku Bohemian Rhapsody Rami Malek (37) a Lucy Boynton (24) hráli svou zamilovanost tak dobře, až jí sami uvěřili. Svůj vztah se snažili po dobu natáčení a propagace filmu tajit, na Zlatých glóbech si však nešlo nevšimnout toho, jak se k sobě tiskli a bok po boku zářili štěstím.

Jako by to tak chtěl sám osud. Vztah Freddieho Mercuryho a Mary Austin je jedním z nejikoničtějších, i když byl Freddie gay, Mary opravdu miloval a do konce života s ní setrval v blízkém přátelství. Jejich filmoví představitelé ze snímku Bohemian Rhapsody tuto romanci znovu oživili nejen na plátnech, ale i mimo ně. Na Zlatých glóbech z Ramiho Maleka a Lucy Boynton láska přímo sálala.

Lucy není první kolegyní, do které se Rami během natáčení zamiloval. Jeho vztahy však vždy skončily nevalně a tak nezbývá než doufat, že s Lucy Boynton mu to už skutečně vyjde.

Když na udílení cen Zlatý glóbus poprvé dali najevo svou lásku, mezi lidmi se rozšířily spekulace, že jejich vztah je fingovaný a slouží k propagaci filmu. Jen o dva dny později však byli Rami a Lucy spatřeni při společné procházce městem, během které se k sobě tiskli snad ještě pevněji než na červeném koberci.

Hollywood se tak dočkal dalšího páru, který se dal dohromady během natáčení snímku. Rami Malek vypadá po boku Lucy skutečně šťastně a fanoušci filmu Bohemian Rhapsody se radují, že právě představitelé Freddieho a Mary se opravdu milují.

Související články

Další články