Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jako fotbalový feťák Lavi! Reprezentant Ondřej Vaněk jde k soudu kvůli OBCHODU S DROGAMI!

Zdroj: youtube.com, Profimedia.cz
Seriál Vyšehrad bohužel nelže! Na fotbalového reprezentanta Ondřeje Vaňka prasklo, že sháněl prášek. Nyní jde k soudu kvůli obchodu s extází.

Pokud jste si mysleli, že seriál o fotbalové primadoně z klubu Vyšehrad je za hranou, tak vězte, že skutečnost bude ještě horší.

Fotbaloví reprezentanti Ondřej Vaněk a Jan Kopic míří coby svědci k soudu s drogovým dealerem Vítězslavem Meišnerem. V obžalobě stojí, že bývalý plzeňský hráč Vaněk od Meišnera kupoval drogy. Současný Plzeňák Kopic půjčil Meišnerovi 500 000 Kč. Bylo to také na drogy? Na případ upozornil Radiožurnál.

Z odposlechů plyne, že Vaněk sháněl před utkáním Plzně s Mladou Boleslaví bílý prášek.

"Volající (Vaněk) odpovídá, že jde na diskotéku a zkusí prášek, na což volaný (Meišner) odpovídá, aby mu volající napsal, jaké to bylo, a upozorňuje ho, aby byl opatrný a dal si jenom půlku. Volající říká, že prý je to dobré najednou s kokešem, na což volaný odpovídá, že ne, že když dá na to ten bílej, že ho to naopak zabrzdí, že mu to zbrzdí nájezd, má si nechat tak dvě hodiny pauzu," stojí v obžalobě.

Tak doufáme, že Vaněk sháněl jen prášek na praní, aby si vymáchal trenky. Protože jinak to hodně svědčí o tom, jak se v Plzni dělají antidopingové kontroly.

Navíc tu máme alkoholové eskapády Davida Limberského nebo případ Davida Bystroně, kterému našli drogy po zápase Ligy mistrů. Zdá se, že v Plzni bude něco hodně shnilého...

Související články

Další články