Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jako finská polární záře: Dcera Karla Gotta se rozjasnila a změnila vizáž. Pro nového muže?

Zdroj: archiv / profimedia
+ Dalších 34 fotografií
proměna
Je to jen pár dní, co Dominice Gottové (46) vykouzlil úsměv tajemný muž, který jí do zaměstnání přinesl puget rudých růží. Redaktoři eXtra.cz byli u toho. Mnozí se tak začali ptát, zda jde o nového přítele a zda prvorozená dcera Karla Gotta (†80) konečně pustila finského alkoholika Tima Tolkkiho (53) k vodě. A vypadá to jako hodně pravděpodobný scénář. Dominika totiž prošla neuvěřitelnou proměnou...

Když žila ve Finsku se s vým manželem, měla hodně hluboko do kapsy. To poznamenalo i její celkový vzhled. Když už si v Praze dává život dohromady, začala pracovat a shání i samostatné bydlení, rozhodla se dát do kupy i svůj vzhled. Takže její kroky zamířily ke kadeřníkovi a na kosmetiku.

Stačilo málo a z Dominiky se stal nový člověk. „Cítím se perfektně,“ netajila se dcera legendárního Karla Gotta, která věří, že po zkušenostech s manželem Timem vybuduje nový a zejména lepší život. A možná už má i nového chlapa.

Nový muž na scéně

Ve středu za ní totiž zamířil s pugetem růží nový muž. Dominka květiny převzala a bylo na ní znát, že je po dlouhé době šťatsná. „Myslím si, že tady nebyl poprvé. Jestli ho někdo posílá, anebo se Dominika líbí jemu samotnému, to netuším. Je ale pravda, že z růží měla velkou radost po zbytek dne. A není to Čech, zaslechla jsem ho mluvit a asi to byla francouzština. Takže jsem bohužel nerozuměla, o čem se bavili,“ prozradila eXtra.cz prodavačka z nákupního centra.

Zatímco Gottová přijímá dary od mužů, její manžel Timo se protlouká Prahou bez peněz i kamarádů. Stále pije a nezdá se, že by chtěl tenhle alkoholový maraton ukončit. Stýská se mu po Dominice, ta ho však nechce ani vidět. A není se čemu divit – Dominika chce žít normální život tak, jak to slíbila před smrtí svému milovanému otci.

Rozvod: Dominika Gottová a Timo Tolkki

Související články

Další články