Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Jako dvě hrdličky: Zamilovaní Venis s Adamem z Love Islandu se radují z hnízdečka lásky

+ Dalších 7 fotografií

Finálový pár Love Islandu 2023, Venis Dao a Adam Sedro, i po návratu do Česka září jako čerstvě zamilovaný pár. Hrdličky se nyní dokonce pochlubily tím, že již sdílí společnou domácnost a daří se jim, dle jejich slov, zatím víc než skvěle. Společné hnízdečko lásky jako velkou vztahovou zkoušku zatím zvládají skvěle. "Nějaké názory padnou, ale žádná hádka zatím nebyla," libují si v rozhovoru pro eXtra.cz. Promluvili o seznámení s rodinami a plánech do budoucna. 

Jejich vztah po dobu natáčení reality show Love Island 2023 doprovázela řada krizových situací, narážek i otázek. Ačkoli jim mnozí diváci, a nejednou ani ostatní účastníci soutěže, lásku nevěřili, přesto se probojovali až do samotného finále. Pohádkovou výhru si sice nakonec neodnesli, ale mají to nejdůležitější - jeden druhého. Venis Dao a Adam Sedro i nadále září jako pár. A dle jejich slov se jim ve vztahu daří perfektně. Dokonce mnohem lépe než na ostrově. Nejen o tom se dvojice rozpovídala v rozhovoru pro eXtra.cz.


Společná domácnost

Adam s Venis dokonce již učinili první velkou vztahovou zkoušku. Ve vile lásky na Kanárských ostrovech sice taktéž byli 24/7 spolu, ale v případě ponorky měli šanci se odreagovat a odlehčit situaci za pomoci ostatních účastníků. Nyní jsou 24/7 spolu i nadále, ale už jen sami dva. Sdílí spolu totiž společnou domácnost. A jak sami říkají, zatím to zvládají bravurně. "Je to o dost lepší než na vile. Nějaké názory padnou, ale žádná hádka zatím nebyla. Máme si vždy co povídat, nějaké názory padnou, ale je to super. Uvidíme časem, ale sám jsem překvapený, jak je to dobré," rozpovídal se Adam a Venis s úsměvem přikyvuje.

"Naprosto souhlasím, není na nás asi vyvíjený takový tlak a máme každý takový svůj prostor, pokud si ho vyžádáme k tomu, abychom se nadechli a zase jsme se mohli vrátit. To je o dost příjemnější, než to bylo na té vile," dodala mladá kráska.


Proběhlo již dokonce velké seznámení s Venisinou rodinou a na Slovensko, odkud pochází Adam, se hrdličky v blízké době chystají. Pár nám rozhovor poskytl na oslavě podniku Flamingo Lounge v Praze a Venis s Adamem se rozpovídali i o společných plánech do budoucna nebo o tom, jaký mají vztah s ostatními účastníky. Celý rozhovor si můžete přehrát v náhledovém videu.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy