Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jako dojnice ze Slunce, seno. Miluše Bittnerová po porodu bolestivě odsávala: Už vím, jak se cítí krávy

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
MATEŘSTVÍ
Herečka Miluše Bittnerová (42) je pyšnou maminkou devítiměsíční holčičky Betynky a s velkou radostí přijala, když se jí před časem konečně přestalo tvořit mateřské mléko. Připadala si totiž jako dojnice z filmu Slunce, seno, jahody…

Mléko došlo

„Malou už jsem přestala kojit, mléko došlo v šesti měsících. I tak to považuju za zázrak, že bylo tak dlouho, protože jsem celou tu dobu byla na odsávačce. Na mně se Betynka nenaučila pít. I tak to docela bolelo. Nasadila jsem odsávačku a Slunce, seno, jahody. Konečně vím, jak je krávám,“ říká svým nezaměnitelným humorem Miluše Bittnerová (42).

„Přešly jsme na normální výživu. Bylo vtipné hledat to nejlepší umělé mléko. Malá si intuitivně vybrala to nejlepší, ale vyzkoušely jsme jich předtím spoustu. Všechny plivala, odmítala je, byla k sobě drsná, klidně nejedla celý den,“ popisuje živočišná herečka proces hledání lahodné a příhodné krmě pro své dítě.

Ukecaný kojenec

To už se výrazně projevuje.

„Betynka má extrémně ráda muziku. Až tak, že s tím budeme mít do budoucna problém. Je strašně živá, už leze, stále něco komentuje, je hrozně ukecaná. Pořád se směje. Je to miláček,“ dodala Miluše, kterou diváci znají nejen z televizních seriálů a divadla, ale také z rádia Frekvence 1, kde je moderátorkou.

Související články

Další články