Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Jako dívka z obrazu: Okouzlující Anička Slováčková vzdala hold všem ženám

Mezinárodní den žen: Okouzlující Anička Slováčková vzdala hold všem ženám
Zdroj: Profimedia.cz
přání
Lidé slaví Mezinárodní den žen a mnoho česko-slovenských celebrit přidává na sociální sítě tematické příspěvky. Jednou z nich je i Anička Slováčková (25), statečná bojovnice se zákeřnou rakovinou. Ve svém vzkazu vyzdvihla to důležité a popřála všem ženám jen to nejlepší. A také všechny ženy vychválila do nebes...

"Ženy! Klaním se vám. Vaší statečnosti, síle, odhodlání. Jste pro mě každodenní inspirací. Pomáhejme si, buďme k sobě milé a táhněme za jeden provaz. Přeji vám, abyste byly zdravé. Aby se plnila vaše přání a vaše sny. Abyste zvládly všechny nesnáze hravě. Braly život s úsměvem a slz uronily co nejméně, a když už, tak aby to byly slzy štěstí. Dávejte na sebe pozor! Jste ty nejkrásnější květiny pod sluncem," napsala si Anička Slováčková k překrásné fotce.

Na snímku Anička vypadá jako namalovaná. Připomíná dokonce obraz Dívka s perlou, který je známý po celém světě. K Mezinárodnímu dni žen popřáli Aničce i fanoušci a hlavně jí přáli zdraví, které je to nejdůležitější. Slováčková lidem na snímku připomíná také porcelánovou panenku. Posuďte sami!

Anička Slováčková je velkou bojovnicí se zákeřnou rakovinou a také se stala obrovskou inspirací pro mnoho jí podobných. Kráska dokázala, že je nejlepší boj s nemocí nevzdávat, ale postavit se jí čelem, což pomohlo nejedné ženě v podobné situaci. A za to Aničce patří obrovský obdiv.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy