Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jako čerstvě zamilovaní: Láska Marešovi s jeho Monikou i po svatbě jenom kvete!

Jako čerstvě zamilovaní: Láska Marešovi s jeho Monikou i po svatbě jenom kvete!
Zdroj: Showpix
+ Dalších 62 fotografií
Už měsíc uplynul od přísně utajené svatby Leoše Mareše (41) a Moniky Koblížkové (37), nyní už Marešové, ale jiskření mezi novomanžely ani trochu neutuchá. Slavný páreček se stále na veřejnosti pusinkuje a drží za ruku. U této dvojky si zkrátka můžeme být téměř jisti, že spolu zůstane už napořád.

Leoš Mareš (41) si před měsícem v přísném utajení vzal dlouholetou partnerku Moniku Koblížkovou (37). Ta přijala příjmení Marešová a je neskonale šťastná. A ačkoliv většinou platí, že po svatbě se vztah do jisté míry ochladí, u slavných novomanželů je tomu právě naopak.

Známý páreček společně vyrazil na jednu z módních přehlídek probíhajícího Fashion Week v Praze a jiskřilo to mezi nimi tolik, jako by spolu začali chodit před týdnem. Nuda ve vztahu tak očividně Leošovi a Monice nehrozí. Svou velkou lásku se nezdráhají dávat najevo ani na veřejnosti, což je důkaz, že bude opravdová a hluboká.

Držení se za ručičku a pusinky v sále plném lidí? Marešovi jsou zkrátka na vrcholu zamilovanosti a v žádném případě jim nehrozí, že by se dostali do stereotypního rodinného života. Vždyť by to ani nešlo. Leoše čeká moderování letošní řady SuperStar a Monika se realizuje ve světě módy.

Související články

Další články