Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Jako by to už nestačilo: Kazma dál provokuje a vyzval Leoše Mareše na pěstní souboj!

+ Dalších 124 fotografií
Naval mi to ferrari, čekám na klíčky! Podobnými vzkazy bombarduje Kazma (32) v posledních dnech Leoše Mareše (42). Minulý týden ho nechutně napálil, když zinscenoval bouračku a donutil moderátora sednout si do jiného auta. Mareš se totiž vsadil, že bude měsíc jezdit v trabantu. Odmítá však, že by sázku prohrál. Teď si Kazma ještě přisadil a vyzval ho na souboj!

Mezi Leošem Marešem (42) a Kazmou (32) to v posledních dnech pořádně vře! Moderátor nemůže baviči přijít na jméno kvůli nechutnému „vtípku“ z minulého týdne, kdy na něj Kazma ušil falešnou autonehodu.

Nyní Kazma trvá na tom, že Leoš prohrál svou trabantí sázku a měl by mu odevzdat svoje luxusní ferrari. Mareš je ale zásadně proti a jasně mu řekl, že auto mu rozhodně dávat nebude.

Internetová hvězdička, která už napálila desítky lidí, se s tím ale nehodlá smířit. Chystá se na boxerskou akci a na Instagramu prohlásil, že by se tam s Leošem klidně utkal. „A ještě rozmýšlím, že bych tam boxoval taky. A hádejte s kým,“ nešetřil Kazma odvahou.

Nepochybujeme, že to Kazma myslel jako legraci. Ale aby se potom nedivil, kdyby jeho nebojácná slova nezůstala bez Leošovy odezvy!

Mohlo by vás zajímat

Další články