Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Jako by světovým hvězdám z oka vypadly: 4 české dvojnice slavných celebrit

Dara Rolins jako Gwen Stefani
Zdroj: Archiv Dara Rolins / Archiv Gwen Stefani / Koláž eXtra.cz
GALERIE
I mezi známými českými tvářemi se najdou dokonalé kopie jejich zahraničních kolegyň. Podívejte se, ke komu fanoušci přirovnávají své oblíbené celebrity. Zorka Hejdová jako Nicole Kidman nebo Dara Rolins jako Gwen Stefani.

Moderátorka Zorka Hejdová (30) na svých sociálních sítích nedávno zveřejnila fotku v paruce, ve které však vzbudila rozporuplné reakce. Na fotografii se až nápadně podobá slavným herečkám Nicole Kidman (53) anebo Sharon Stone (62). Od mnohých však za proměnu slízla kritiku. "Odstín vám nesluší a účes vám přidal tak 15 let,“ ozval se jeden z fanoušků. Například ale známá moderátorka Daniela Písařovicová neskrývala svůj obdiv. "Tak to je pecka! Totální." Zorka se vyjádřila, že změnu účesu zatím neplánuje.

Slovenská zpěvačka s maďarskými kořeny Tina (36) zase mnohým připomíná americkou popovou zpěvačku Beyoncé (39). Především pak na fotkách s delšími vlasy. S kratším sestřihem jako by z oka vypadla americké herečce Halle Berry (54) anebo třeba Jennifer Lopez (51). Zpěvaččina dcera Anička oslavila sedmého února narozeniny a Tina ji na svých sociálních sítích rozněžněně označila za svůj splněný sen.

Jako dokonalá dvojnice zpěvačky a herečky Jennifer Lopez by se mohla živit i česká kráska Tereza Kerndlová (34). Alespoň tedy na nejnovější fotce, kterou sdílela na Instagramu. Známá zpěvačka předvedla kratší sestřih a make-up v přirozených bronzových tónech, který je pro Jennifer typický.

Dara Rolins (48) více než nápadně připomíná známou zpěvačku Gwen Stefani (51), která se proslavila například hity Don‘t Speak anebo Hollaback Girl. Zpěvačky sdílí nejen zlato v hrdle, ale také stejný styl oblékání. Obě si pak potrpí na dokonalé líčení a jedním z jejich neodmyslitelných poznávacích znamení jsou dlouhé blond vlasy.

Související články

Další články