Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Jako by snad Kate Middleton něco tajila! Křečovité svírání psaníčka má velmi zvláštní důvod!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Být součástí britské královské rodiny má k procházce růžovým sadem daleko. Své o tom ví Kate Middleton (35), kterou šlechtické povinnosti po sňatku s princem Williamem (35) udeřily jako kotva dno oceánu. Za šest let se už skoro všechno naučila, ale s jednou věcí má stejně pořád problém!

Kate v mnohém připomíná Williamovu maminku, tragicky zesnulou lady Dianu (†36). Stejně jako vévodkyně z Cambridge, ani ona nebrala modrou krev příliš vážně a už tehdy se povídalo, že jí to dávala královna Alžběta (91) pořádně sežrat.

Potíže s tchyní Kate nemá, svým královským povinnostem se jí daří dostát docela dobře. Jenže když je člověk svázán takovým množstvím pravidel, má přirozeně strach, aby se něco nepokazilo. Třeba takové podání ruky, což je pro Kate naprostá noční můra!

Protokol praví, že ruku smí ostatním podávat pouze člen královské rodiny. Je nepřípustné, aby se tak stalo naopak. A protože nemá Kate nosánek nahoru a kdyby jí někdo podal ruku, asi by neucukla, raději vždy v obou rukách pevně svírá psaníčko. Díky tomu se nemůže stát, že by se pravidel neznalí opovážili potřást jí rukou!

Související články

Další články