Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jako by na Jágra úplně zapomněla: Veronika si užívala, Jardovi zbyla jen hokejka

+ Dalších 69 fotografií
Podivný vztah
Není to tak dávno, co Veronika Kopřivová (28) vyvracela všechny spekulace a zarputile tvrdila, že s Jaromírem Jágrem (47) stále prožívají lásku jako trám. Jenomže nic z toho, co dělá, tomu nenapovídá. Zatímco dřel Jarda na ledě na Kladně, Veronika se klidně odporoučela na Floridu. A při pohledu na její Instagram se zdá, že na něj už úplně zapomněla.

Tvoří Jaromír Jágr (47) s Veronikou Kopřivovou (28) ještě vůbec pár? To je otázka, kterou si v posledních týdnech musel klást nejeden fanoušek české hokejové legendy!

Vlna spekulací o rozchodu ustala poté, co strávila Veronika s Jardou jeho narozeniny na ledě a s hokejkou v ruce. Jenomže potom zase z Instagramu bývalé striptérky zmizel. Poslední kapkou pro příznivce Jágra bylo, když se Kopřivová odporoučela na Floridu.

Ze sluncem zalitých pláží se chlubila jednou rozzářenou fotkou za druhou. A vyvolávala tak dojem, že na Jágra už úplně zapomněla.

Do Ameriky ale odcestovala pracovně a v pátek se vrátila do Česka. Tak snad si vedle svého obchůdku s oblečením najde čas i na Jardu, který po tvrdých trénincích dozajista přivítá její něžnou náruč.

Mohlo by vás zajímat

Další články