Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jako by mu z oka vypadla: Roztomilá dcera Dary Rolins je celý tatínek Matěj Homola

Jako by mu z oka vypadla: Roztomilá dcera Dary Rolins je celý tatínek Matěj Homola
Zdroj: Dara Rolins archiv
+ Dalších 5 fotografií
Dara Rolins (48) s otcem své dcery Laury výborně vychází a trávit společně vánoční svátky je pro ně sladkou tečkou každého roku. A jak Laura (12) roste, je čím dál zřetelnější, jestli se pomamila nebo potatila.

Zpěvačka Dara Rolins se pochlubila vánoční fotkou své spokojené rodinky. Přestože s otcem "Laury", frontmanem kapely Wohnout Matějem Homolou už dlouhá léta nežije, vycházejí spolu skvěle.

"Naše Vánoce. Tradice, kterou jako rodinka dodržujeme odjakživa. Vždy o den dříve, dnes s Matějem, u nás doma. Mám velké štěstí, že mám tak skvělou rodinu. My obě. Skvělou a velkou na všechny směry," napsala Dara k jejich letošní fotce u stromečku.

A ze snímku je zcela zřejmé, že Laura roste nejen do krásy, ale taky do podoby svého tatínka. Malá slečna je takovou Matějovou dlouhovlasou zmenšenou kopií...

Sympatická zpěvačka, která ani vzdáleně nepřipomíná zasloužilou matku před padesátkou, sklidila za svůj příspěvek celou řadu pochvalných komentářů. "Je krásné, když spolu rodiče tak vycházejí, i přesto že spolu nežijí. Jste příkladem mnoha rodinám," shrnul za všechny jeden fanoušek.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy