Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jako báby na trhu: Marpo nadává Vémolovi, ten slibuje rapperovi knockout

Karlose Vémolu a Marpa čeká boxerský zápas.
Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
oktagon

Dlouho očekávaný zápas MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) a rappera Marpa (36) v boxu se už nějakou dobu odkládá kvůli Vémolovým zraněním. Turnaj organizace Oktagon by se měl uskutečnit v květnu a Vémola na něj trénuje. K Marpovi se ovšem doneslo, že Karlos nebude chtít zápasit, což si vysloužilo jeho ostrou reakci. "Podle mě sis jednoduše uvědomil, že dostaneš přes pí*u a půjdeš na zem. Buď chlap a přijď na ten zápas," vzkázal skrze sociální sítě rapper, kterému Vémola pohotově odpověděl. "Ty máš blbý kecy, já makám v gymu. Slibuji ti, že se připravuji na ten svůj první životní knockout."

"Chtěl bych se vyjádřit k jedné věci. Po Praze se říká taková věc, že se mnou Karlos nechce zápasit, nebo že nechce vzít ten zápas nakonec. Jen bych chtěl říct, že už jsi do toho jednou do prdele šel a já už se na to dva roky připravuju a čekám, až se uzdravíš, a vím, že už zdravý jsi a že trénuješ, tak buď alespoň trochu chlap a přijmi ten zápas," vzkázal rapper Marpo Karlosovi skrze své sociální sítě, kde také naznačil, že se Vémola zřejmě bojí porážky, kterou v organizaci Oktagon už nechce znovu zažít.

Přestaň se živit bulvárem a buď chlap

"Podle mě sis jednoduše uvědomil, že dostaneš přes píču a půjdeš na zem a nechceš ztratit ten svůj hajpíček, že v Oktagonu je jenom jeden král, což je vlastně reálně Attila. To víme všichni. Buď chlap a přijmi ten zápas. Už jsme prodali tisíce lístků na ten zápas a myslím si, že by to lidi velmi zklamalo je takhle vyfakovat a říct, že to nebereš. V květnu tě čekám v O2 areně v ringu. Přestaň se živit bulvárními kokoťárnami a vlez zase do ringu nebo do klece a buď trochu chlap," dodal Marpo, který bude 21. května čekat na Terminátora v ringu.

Vzkaz Karlose Vémoly

Marpův vzkaz se samozřejmě dostal i ke Karlosovi, který měl v posledních dnech plnou hlavu Lely Ceterové a jejího údajného románku, který vyvrcholil až k několika křivými obviněními.

Dle Vémoly by se měl Marpo místo rozšiřování blbých keců soustředit na tvrdý trénink. "Tak Marpo, zatímco ty máš blbý kecy na Instagramu, tak já makám v gymu. Myslím, že ti asi někdo řekl, že nejsem úplně zdravotně v pořádku, tak že máš nyní silný řeči, to se hodně pletou."

Karlos Vémola také prozradil, že se jeho zranění ruky každým dnem lepší, a tak může trénovat třífázově. V květnu do ringu nejenže nastoupí, ale také slibuje, že na turnaji předvede svůj životní knockout.

"Ruka je na nejlepší cestě. Dávám se dohromady a rozhodně v tom květnu v ringu budu. Takže ty začni makat, protože já už teď trénuju třífázově, ty vůbec nevíš, co to znamená třífázový denní trénink. Jaký děláš ty, to že se do fitka dostaneš stěží třikrát v týdnu. Každý den od rána do večera makám a slibuju ti, že se připravuju na ten první životní knockout. Ty máš pravdu v jedné věci. Tisíce lidí už si koupily lístek, tak je nezklamej, aby ten knockout nepřišel už v prvním kole, tak aby ses nedivil. Takže místo hloupých řečí víc trénuj!" vzkázal Karlos Vémola na svém Instagramu.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy