Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Jako Adámek, jen starší! Muž trpěl PŘÍŠERNOU BOLESTÍ, doktor si ho nevšímal!

Zdroj: Facebook, archiv
+ Dalších 20 fotografií
Lhostejnost lékařů
Lidé jsou v šoku z lhostejnosti lékaře z nemocnice ve slovenském městě Skalica. Pacienta se zánětem slepého střeva nechal čekat několik minut na chodbě. Muž se svíjel a křičel bolestí, s personálem nemocnice to ani nehnulo.

"No jo, měl jste přijít dřív," křikl lhostejný doktor na staršího pacienta. Ten se na nemocniční chodbě svíjel bolestí ze zánětu slepého střeva. Šokující záběry obletěly sociální sítě, mají přes 300 tisíc zhlédnutí.

Slovenská média považují přístup lékaře za naprosto příšerný. V čekárně sice v době incientu sedělo víc lidí, mužův případ byl ale akutní. Jeho doprovod se přinejmenším tři minuty snažil dovolat pomoci, bohužel marně.

„Takhle se čeká na chirurgii se zánětem slepého střeva. Myslím si, že naši lékaři a sestřičky by si měli každý den opakovat, že pacient je na prvním místě, a když to nechápu, ať jdou pracovat někam jinam,“ stálo u videa, které koluje po internetu.

Skalická nemocnice údajné pochybení doktora zatím neřeší. Vedení se bude incidentem zabývat, pokud dostane oznámení oficiální cestou.

Přístup lékaře v mnohém připomíná kauzu malého Adámka. Toho nechala doktorka z nemocnice v Pardubicích několik minut krvácet na chodbě. Chlapeček má doživotní následky, rodiče se s nemocnicí soudí.

Související články

Další články