Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Jako Adam v rajské zahradě: Indián Sully z Doktorky Quinnové stojí za hřích i v šedesáti

Zdroj: CBS Television / Archiv Jane Seymour / Koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Svaly a šlachy
Americká herečka Jane Seymour (70), proslulá svou rolí doktorky Michaely Quinnové v seriálu Doktorka Quinnová, se svým fanouškům pochlubila fotografií jejího hereckého kolegy. Joe Lando (59) si v seriálu zahrál Byrona Sullyho.

Herec Joe Lando známý jako Byron Sully ze seriálu Doktorka Quinnová popřál své herecké kolegyni Jane Seymour skutečně originálním způsobem. Nechal se pro ni zvěčnit nahý. V jedné ruce tříme jablko jako Adam v rajské zahradě a ve druhé šál z kolekce, kterou Jane prodává na svém e-shopu. K fotografii fešák připsal: „Stejně jako Adam se svým fíkovým listem bych se i já bez šátku z kolekce Jane Seymour cítil nahý.“ A reakce od rozžhavených fanynek na sebe nenechaly dlouho čekat: „Řvu!“ „Oba jste tak sexy!“ básnily fanynky Quinnové a Sullyho.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jane Seymour (@janeseymour)

Ani samotná Jane Seymour ale nevypadá špatně. Nedávno se dokonce svěřila s tím, že nepodstoupila žádné estetické zákroky. „Skoro všichni, koho znám, mají facelift,“ povzdychla si. Nepopřela, že v budoucnu možná pod kudlu zamíří, zatím si ale prý vystačí jen s dobrou kosmetikou. Používá tu s retinolem, protože pomáhá obnovovat tvorbu buněk. Herečka se navíc vyhýbá slunci a pravidelně cvičí pilates. Dříve byla prý sluníčkem doslova posedlá a k opalování používala obyčejný kuchyňský olej. To však herečka označila za velkou chybu.

Související články

Další články