Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Jaké zvířátko se k vám hodí nejvíce? Hvězdy hodně napoví!

+ Dalších 9 fotografií
Výběr domácího mazlíčka je důležitý jako třeba výběr partnera. S tímto malým tvorečkem budete trávit nespočet času a pravděpodobně vám dá i více lásky než partner. Už máte svého mazlíčka? Pokud ne, znamení zvěrokruhu vám napoví, který živočich se pro vás hodí nejvíce.

BERAN (21. 3. až 20. 4.) Už od dětství milujete všechny pejsky, takže váš výběr je naprosto jasný. Nejvíce se k vám však bude hodit plemeno labradora. Má velmi podobné rysy jako vy. Bude to parťák do nepohody, kterému dáte naprosto vše.

BÝK (21. 4. až 21. 5.) Beran je nezávislá osoba, takže by si měl pořídit k sobě takového parťáka. Co takhle kočičku? Ta bude mít totálně na háku, co po ní kdo bude chtít. Budete spolu hezky vycházet.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.) Blíženci si rádi povídají a jsou rádi v centru dění. Měli by si proto pořídit takové zvířátko. Co takhle papoušek? Když se budete cítit osamoceně, bude vám ku pomoci. A ještě se u toho náramně zasmějete.

RAK (22. 6. až 22. 7.) Ze zvěrokruhu je to právě Rak, který je nejcitlivější osobou. Roztomilý křeček pro vás bude proto tou nejlepší volbou. Každý den se budete rozplývat nad tím, jak chroupe svoji potravu. O tyhle malé drobečky se budete umět skvěle starat.

LEV (23. 7. až 22. 8.) Jste výrazná osobnost, která chce být vždy na koni a mít navrch. Zkuste si proto pořídit koně, bude to sice náročnější investice, ale vy s tím problém mít nebudete. Rádi ukazujete, že na to máte.

PANNA (23. 8. až 22. 9.) Pro Panny, které milují pořádek, se nehodí žádné zvíře, které má chlupy. Nejlepší bude, když ve vašem příbytku budete mít velké akvárko s různými druhy rybiček. Vašemu uklizenému bytu navodí krásnou atmosféru.

VÁHY (23. 9. až 23. 10.) Vy než se k něčemu rozhoupete, tak to dlouho trvá. Jste pomalí tvorové a velmi si v tom libujete. Želva je proto nejlepší zvířátko pro vás. Už ji vlastníte?

ŠTÍR (24. 10. až 22. 11.) Intenzivní a jedineční Štíři se nespokojí s jen tak ledajakým mazlíčkem. Zajímavou volbou pro vás bude nějaký netradiční mazlíček. Volba pravděpodobně padne na hada.

STŘELEC (23. 11. až 21. 12.) Střelci jsou poctivky, takže si mohou pořídit i více náročné zvířátko. Díky vaší houževnatosti se u vás budou mít skvěle frentky nebo činčily. Navíc si budete užívat, jak jsou neskutečně hravé a vtipné.

KOZOROH (22. 12. až 20. 1.) Člověk ve znamení Kozoroha je velmi pečlivý a všechno dokáže dotáhnout do konce. Z toho důvodu si může pořídit těžko vychovatelné zvíře, jelikož ho prostě zvládne vychovat. Zkuste klidně i něco exotičtějšího. Třeba opičku.

VODNÁŘ (21. 1. až 20. 2.) Vodnář je velmi bláznivé znamení, takže ho neuspokojí normální věci. Potřebuje něco originálního. Málokdo má místo pejska prasátko a do tohoto extrému půjde jedině vodnář, že?

RYBY (21. 2. až 20. 3.) Ryby jsou občas přecitlivělé. Potřebují někoho, kdo se na ně bude umět navázat a dostane z nich negativní energii. Není tedy od věci si pořídit zakrslého králíka.

Mohlo by vás zajímat

Další články