Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Jaké znamení, takový milenec: Jeho datum narození prozradí, jaký bude v posteli

+ Další fotografie
horoskop
Znamení zvěrokruhu umí odhalit opravdu lecacos. Nejen osobnost, ale i to, jak zdatný je člověk posteli. Pokud jste právě potkala muže, který se vám hodně líbí a když ho vidíte, tryská z něj ohňostroj vášně, je možné, že bude i velmi zdatný v posteli. Pravda to však být vůbec nemusí! Jeho znamení zvěrokruhu vám napoví, jak si vede v postelových hrátkách!

*BERAN (21. 3. – 20. 4.)**

Vaší vládnoucí planetou je Mars, který je pověstný svou energií touhy a milostného jiskření. Jeho vystřelovací konfety sex-appealu způsobí pořádně oslňující ohňostroj! Užijte si to! Budete totiž sexovat opravdu často a kvalitně.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

O Býcích lze bez nadsázky říci, že jsou vyvoleni pro lásku a milostné hrátky. Ať už se ocitne v přírodě, umělecké galerii nebo na zábavním večírku, klidně si to tam rozdá. Dejte si však pozor, má tendenci flirtovat každý den a vůbec mu nebude vadit, že to nejste zrovna vy.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Láska je plachá, tak ať ji nevyplašíte. I když se to na první pohled nezdá, dobrodružný Blíženec je hodně plachý v posteli. Budete se muset chopit iniciativy vy, aby vůbec něco začalo. Jakmile se však uvolní, zažijete sex snů!

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Tolik sexu, kolik si užijete s Rakem, si neužijete s žádným jiným znamením. I když se na to nezdá, jeho citlivá duše se umí hezky napojit na to, co žena opravdu chce. Využijte jeho zkušeností. Bude to pořádně divoká jízda.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Pro lásku jsou přímo stvořeni, umí okouzlovat, magnetizovat, vyzařovat nadpřirozenou laskavost a jejich protějšek se ve vaší blízkosti hřeje jako ve slunečních paprscích. Svádivá Venuše může infikovat vaše srdce horoucí láskou v neděli ve večerních hodinách!

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

V jejich nitru se skrývá romantika, přesto je však v intimitě a sexuálních záležitostech spíše přijímací typ, proto pozor, aby se jejich milostné jednání nestalo moc statickým a mechanickým. Může se stát, že vás tímto přístupem odradí a sex skončí dřív, než začal.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Těšte se na nejeden zážitek lásky! Ohnou vás, kdekoliv budou moci a jejich přirození bude neustále připraveno k akci. Budete si připadat občas jako ve filmu pro dospělé. Nebojte se s ním odvázat.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Oplýváte magnetismem a vášní a jste skvělí milenci, kteří nasazují v lásce stejně jako ve všech životních situacích umění psychologie. Zažijete naprosto vášnivou noc, ze které budete ještě následující měsíce paf! Vaše dobrá nálada bude znát na hony daleko.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci jsou v posteli pořádní ďáblíci, nejspíš si budete muset pohrát sami se sebou. Budou si s vámi pořád hrát a rozhodně nezapomenou na váš klín. Jsou to rození gigolové.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Sálá z nich přitažlivost, přičemž zároveň ukazují, že nejste loutka na hraní a neprodáváte sami sebe pod cenou. V milostných hrátkách jsou však takoví ňoumové, neočekávejte od nich nějaký super výkon.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

O kontakty a seznámení s druhým pohlavím nemá nouzi, nechává však věcem volný průběh, přičemž jej přitahuje hravá dětinskost. Bude se svým protějškem hrát různé role a náramně si to užijete oba. Zkuste třeba kostýmek myšky Minnie, ten ho rozpálí.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

V lásce a milostných kontaktech se opět vyznačuje svou zvýšenou citlivostí a schopností vcítit se do svého protějšku. V posteli s nimi však nepůjde o žádný žhavý sex, ale o opravdu procítěné milování.

Mohlo by vás zajímat

Další články