Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Jake z Dva a půl chlapa po 15 letech: Vyrostl ve ŠPINAVÉHO BEZDOMOVCE!

+ Dalších 12 fotografií
Brutální proměna
Jako desetiletý kluk začal hrát v již legendárním seriálu Dva a půl chlapa. Na malého Jakea, kterého vychovávala poněkud zvrhlá dvojka v podání Charlieho Sheena (53) a Jona Cryera (53), se nedá zapomenout. Jenomže čas plyne, lidé se mění a občas jim hrábne. A přesně to potkalo jeho představitele Anguse T. Jonese (25), jenž teď vypadá jako umaštěný bezdomovec.

Kdyby mu nepřeskočilo, mohl mít Angus T. Jones (25) svět u nohou. Šuškalo se, že za natočení jednoho dílu Dva a půl chlapa mu v kapse přistálo skoro 7 milionů. Mohl vést pohádkový život, zcela nepochopitelně se ale rozhodl jinak.

Ze vtípků o sexu přesedlal na víru, nechal si narůst vousy i vlasy a Dva a půl chlapa začal kritizovat. Seriál, kterému vděčí za všechny peníze, co má, totálně poplival. Prý vymývá mozky a každý, kdo se nechce dostat do spárů ďábla, by se mu měl obloukem vyhnout.

Zatím to ale vypadá, že ďáblem je tady Angus. Jeho nová vizáž totiž připomíná spíš umaštěného bezdomovce, který se rok nesprchoval, než někoho, kdo byl ještě před nedávnem televizní hvězdou.

Kultovní seriál Dva a půl chlapa šel do kopru, když tvůrci odstavili Charlieho Sheena (53). Ten si to však zavinil tak trochu sám svým drogovými eskapádami. V roce 2011 ho nahradil Ashton Kutcher (41), televize se ale nakonec rozhodla seriál po dvanácti letech utnout nadobro. Poslední díl se vysílal v roce 2015.

Mohlo by vás zajímat

Další články