Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jaké Vánoce měli Iva (17) a Marian (45) z Výměny manželek? Podívejte se na fotky od stromečku!

Jsou tak zamilovaní!
Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Jaké Vánoce měl slavný pár z show Výměna manželek? Manželský pár Iva (17) a Marian (45) si prý užili bohatého Ježíška. A s nimi i jejich dvouletá dcera Dominika. Co vše našla pod stromečkem?

Vánoční svátky si nenechali zkazit. „Kašlali jsme na Facebook a jiné. Užili jsme si Štědrý den jako rodina, a to v klidu a pohodě,“ řekl eXtra.cz Marian s tím, že dvouletá dcera Dominika se radovala s velkého množství dárků. „Dostala kočárek a oblečení a další hračky,“ pokračoval muž, který si musel od lidí vyslechnout urážky, že je pedofil, když s ním jeho manželka Iva otěhotněla už v patnácti letech.

Teď se oba těší na své druhé dítě. Iva je totiž ve druhém měsíci těhotenství. „Další Vánoce už budeme trávit ve čtyřech. Moc se na to těším,“ svěřil své pocity Marian. Obavy ale má, aby na ně zase někdo nezavolal sociálku. „Udání už bylo dost. Tak snad dají pokoj. Jsme normální rodina a o dceru se umíme hezky starat,“ dodal.

A jak u Ivy a Mariana Štědrý den vypadal? To sami posuďte podle snímků, které nám do redakce manželský pár zaslal.

Související články

Další články