Ženy a spodní prádlo patří prostě neodmyslitelně k sobě. Sexy spodní prádlo na ženě je pro muže asi tím největším možným dárkem, takže my obdarujeme sebe a zároveň i našeho partnera. No není to dokonalé? Pojďme se podívat, co na vás barva prádla práskne.

1. Bílá

Bílá je od nepaměti znakem nevinnosti, a tak se toho budeme držet. Ženy preferující bílou jsou většinou plaché a stydlivé. Můžou nás ovšem překvapit a v peřinách nám předvést nezapomenutelnou show. Jde o velmi empatické a milé osoby.

2. Černá

Milovnice tmavého prádla jsou především dost samostatné a nezávislé. Sex považují za denní chléb a rozhodně pro ně není pravidlem, že musí být jen s jedním mužem. Bývají dost často dominantní, což se mužům líbí.

3. Červená

Sexy červené odstíny podtrhují krásu a energii opravdové dračice. Ženy v červeném spodním prádle jsou v ložnici jako ryba ve vodě. Nestydí se a nebojí se zkoušet nové věci. Muži vnímají tyto ženy jako ideální partnerky a perfektní milenky.

4. Růžová

Rozkošné dámičky v růžovém nezapřou romantického ducha, kterého k lásce i sexu prostě potřebují. Rády jsou obdivované a opečovávané. Jde o takové princezničky, za kterými se otočí každý muž. V posteli ovšem přenechávají iniciativu výhradně na muži.