Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Jaké šaty jsou IN pro letošní plesovou sezonu? V galerii se dozvíte, jak být královnou plesů a nezruinovat peněženku!

Zdroj: MissVŠE
+ Dalších 5 fotografií

Šaty dělají člověka, toť pravda odvěká. S padajícím listím přichází i plesová sezona, tedy období velké večerní, gentlemanů v oblecích, ale i pošlapaných palců od nemotorných tanečníků a v neposlední řadě pánského panákování a zákonitě nechutného volání do pekel u záchodové mísy.

Nicméně pánské pojetí plesů je zcela za hranicí smýšlení dámského pokolení. Takže my, dámy, si chceme tyto společenské události náležitě užít, být alespoň na chvíli princeznami Kočár, bílý kůň, princ, pohádkové šaty, vše musí být!

Nevíte však, jak by takové pohádkové šaty měly vypadat, abyste podle trendů módy nebyly OUT? Finalistky Miss VŠE by Frisco se staly na chvíli princeznami a nafotily v oblacích večerní róby, kterými se můžete nechat inspirovat. Takže svůdně sexy černá, či lolitkovsky růžová? Na barvě a střihu nezáleží, ale v jednoduchosti je krása, takže lesklé brože a pouťovou bižu nechte raději doma.

Finalistky Miss VŠE se princeznovsky ( bez záludných manévrů) poperou o korunku krásky 20.listopadu v Sasazu. Jelikož finálové kolo bude zároveň také jedna velká party pro diváky, vystoupí v pražském klubu Chinaski!

Související články

Další články