Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jaké povolání se k vám hodí? Hvězdy napoví, které je to pravé

Na kterou práci se hodíte nejvíce?
Zdroj: profimedia.cz
Volba povolání je pro život naprosto klíčová. Každý jsme byl předurčen pro něco jiného a máme jiné vlohy. Na co se hodíte vy? Už vykonáváte svou práci snů? Pokud stále tápete, náš horoskop vám v poradí, na co se zaměřit.

Beran (21.3.-19.4.) Nevadí jim učit se nové věci. Jsou absolutní mistři v budování velkých projektů. Milují vize a jsou to ambiciozní lidé. Jejich místo je na ředitelství a ve vysokých funkcích.

Býk (20.4.-20.5.) Býk má smysl pro pořádek. Nemá však rád velkou zodpovědnost, takže je radši zaměstnancem.Roz­hodně mu bude vyhovovat práce zahradníka či vinaře. Každý býk přeci miluje víno.

Blíženci (21.5.-20.6.) Jsou rození inovátoři. Přichází s neotřelými nápady, které z počátku vypadají podivně, vždycky se však chytnou. Blíženec by měl vyzkoušet práci v cestovní agentuře. Vaše dobrodružná povaha po tom touží.

Rak (21.6.-22.7.) Ráčci jsou prostě citlivé dušičky. Naplňuje je, když mohou pomáhat a angažovat se v mezilidských problémech. Budou skvělí psychologové a rádci. Jako terapeuti budou také úspěšní.

Lev (23.7.-22.8.) Lev má od přírody charisma jako hrom a vzbuzuje autoritu. Všechny vůdcovské pozice jsou proto pro něj ideální. Podnikatel či producent, Lvíček se ve světě neztratí!

Panna (23.8.-22.9.) Kutil Tim. Tak by panny mohl nazvat každý, kdo je zná. Mají ručičky přímo ze zlata. Patří mezi lidi, kteří mají smysl pro detail. Jako zubař bude toto znamení velmi žádané.

Váhy (23.9.-22.10.) Zrozenci Vah si libují v módě a celkově v kráse. Estetično je jejich největší dar. Uplatní se jako stylista či plastický chirurg.

Štír (23.10.-21.11.) Pokud si někdo neví rady, Štír je vždy na místě a zasáhne. Pokaždé zachová chladnou hlavu a vyřeší i neřešitelný problém. Myslí do hloubky, takže práce reportéra je pro něj jako stvořená.

Střelec (22.11.-21.12.) Nesnáší stereotyp. Potřebuje se stále vzdělávat a posouvat dál svoje schopnosti. S lidmi si však moc nerozumí, raději má zvířata. Jeho vysněnou prací je být zoologem.

Kozoroh (22.12.-19.1.) Kreativní věci mu nic neříkají. Všechno vnímá skrz svou skvělou logiku. Všechno analyzuje a počítá. Logické uvažovaní pro něho prostě hraje prim. On se prostě narodil jako matematik!

Vodnář (20.1.-18.2.) Vzdušné znamení, které neustále lítá někde na obláčku, by nejraději nedělalo vůbec nic. Miluje své snění a kreativitu. Vodnáři, spadněte na zem. Pracovat se musí! Naštěstí mu každá práce půjde pěkně od ruky.

Ryby (19.2.-20.3.) Mají obrovskou empatii a rády se zaměřují na to, co je správné. Jako učitelé v mateřské škole budou velmi oblíbení. Děti na svého skvělého vychovatele nikdy nezapomenou.

Související články

Další články