Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Jaké jsou ženy ve znamení Býka? Neodoláte jim. Mají v sobě sex-appeal i vášeň

Ženám ve znamení Býka neodoláte.
Zdroj: Profimedia
Ženu ve znamení Býka v davu určitě nepřehlédnete. Je totiž vždy smyslná a vkusně upravená. Je to jedno z nejženštějších znamení společně ještě s Beranem. Má ráda luxus a nijak se tím netají. Pokud ji chcete oslnit, tepláky si na sebe neberte. A nezapomeňte na kvalitní výkon v posteli.

Jaká tahle dívka či žena je?

Přímá, pragmatická, tvrdohlavá, realistka, konzervativní, pracovitá, vytrvalá, obětavá, spolehlivá, trpělivá, klidná. No, klidná – vybouchne, když ji provokujete delší dobu, pak je to ale mazec. Žena v Býku má smysl pro pořádek, pro rodinu a domácí pohodu, potřebuje žít v komfortu.

Miluje dobrý sex, dobré jídlo a dobrou společnost. Podstatné v životě jsou pro ni peníze, tedy finanční zajištění, a láska, tedy rodina. V lásce a přátelství je nekompromisní, nevyhledává krátkodobé vztahy.

V manželství je většinou věrná – pokud je tedy milovaná a necítí se osaměle. Taky ji musí partner dokonale uspokojit po sexuální stránce, a jak už bylo řečeno, měl by ji i materiálně zajistit. Ve vztahu je majetnická a žárlivá. Ani nepřemýšlejte o tom, že byste ji podvedli a pak se k ní v klidu vrátili – ta nezapomíná.

Co se týče lásky – je to přímo umělkyně ve svádění a milování je pro ni obřad. Sex miluje a vyžaduje ho často. K němu ale potřebuje být zamilovaná. Má ráda dlouhé a něžné milování. Nesnáší drsný sex a nerada experimentuje.

Erotogenní zóny? Šíje a krk.

Kdo se k ní hodí?

Ona + on Beran

Dlouhodobé partnerské vztahy mezi ženou v Býku a mužem v Beranu nemají velkou šanci na přežití. To musí ti dva hodně chtít a snažit se. Pro ženu v Býku je typická pasivita, klid a odevzdanost. Pro muže v Beranu je zase příznačná agresivita, nezávislost a nátlak na ostatní. Jejich fyzická přitažlivost a sexuální spokojenost jsou ale skvělé. Oba mají sex moc rádi a dokážou si milování spolu maximálně užít.

Ona + on Býk

Kompatibilita muže a ženy ve znamení Býka je naprosto výtečná. Tahle dvojice je prostě nerozlučná, mají toho tolik společného! Shoda funguje například po finanční stránce – Býci jsou šetrní. Na začátku vztahu se tihle dva přitahují pouze fyzicky, duševní a citová přitažlivost přichází až později. Jejich sexuální život dojde časem k naprosté dokonalosti.

Ona + on Blíženec

Buď seriózní vztah, nebo nezávazný flirt. Žena v Býku se mnohdy do Blížence slepě zamiluje. On se však brzy začne s jednou ženou nudit. Může to fungovat, pokud žena v Býku občas udělá něco nečekaného. Sex: Ona chce být milována naplno, vyžaduje veškerou jeho pozornost. Muž v Blížencích má rád v erotice fikci. Když bude žena v Býku dostatečně rafinovaná, vztah ustojí.

Ona + on Rak

Partnerská shoda je vcelku dobrá. Vztah ženy v Býku a Raka obvykle nezačne láskou na první pohled, oba jsou zprvu opatrní. On se rád nechává rozmazlovat, ona se v tom vyžívá. Ale pozor! Rak bývá často fixován na svou matku, což žena v Býku nemusí dobře snášet. Ona je v intimním životě vášnivá, přímá a oddaná. On přidává fantazii. Výtečně se doplňují. Aby fungovali i do budoucna, musí se naučit odpouštět, ale i omluvit.

Ona + on Lev

Vztah plný problémů. Pozitivní je, že žena v Býku Lva obdivuje, je mu oddaná a věrná. Lev miluje její humor a vlídnost. Potíže: On jí chce poroučet, ona ho ignoruje. On vyžaduje stále komplimenty, ona jimi neplýtvá. Nejvíc Lva štve její pasivita. V sexu to jiskří, díky její smyslnosti se Lev cítí v posteli jako král. Opravdová zamilovanost překoná všechno, chce to jen hodně trpělivosti.

Ona + on Panna

Optimální vztah. Žena v Býku a muž v Panně mají podobnou povahu a obdivují stejné věci. Jsou realisté. Oba mají klidnou povahu, těžko je něco rozčílí. Panna sice ráda kritizuje, ale žena ve znamení Býka naštěstí moc chyb nedělá. V sexu se vzájemně doplňují a nemusí se přizpůsobovat. Akorát pozor, muž v Panně potřebuje poznat mnoho žen, než se usadí a založí rodinu.

Ona + on Váha

Kompatibilita mezi ženou v Býku a mužem ve znamení Vah je vynikající. On je velice šarmantní a snadno ji okouzlí. Ona ráda vaří a on má rád, když je o něj skvěle postaráno. Soulad nastává i v sexuálním životě. Partnerský vztah může narušit její žárlivost a sklony muže ve Vahách flirtovat a ponocovat – ona je ráda doma. Tady bude zapotřebí kompromisu.

Ona + on Štír

Žena narozená v Býku a muž ve Štíru k sobě patří. Ona je v citech opatrná a zamilovává se pomalu. Když ale narazí na Štíra, totálně ztratí hlavu. Pokud cítí, že on je ten pravý, poddá se mu zcela. Jde-li o skutečnou lásku, tihle dva se nebudou podvádět. Ona by se jen měla vyvarovat majetnických tendencí. Sex bude naprosto famózní, neboť oba jsou mimořádně vášniví.

Ona + on Střelec

Tady to klapat nebude – oba jsou příliš rozdílní. Žena v Býku zpočátku obdivuje Střelcovu otevřenost a přímočarost. On jí ale mnohdy svou prostořekostí ublíží, ač nechtěně. Další problémy: Střelci jsou tak trochu přelétaví, potřebují dostatek volnosti. A tohle žárlivá žena v Býku těžko vydýchává, ona by ho nejradši držela doma. Ani v sexu to není zrovna hitparáda. Každý z nich má jiné sexuální potřeby.

Ona + on Kozoroh

Trefa do černého, tohle jsou spřízněné duše. Žena v Býku a muž ve znamení Kozoroha potřebují shodně ve vztahu citovou a finanční jistotu. Oba jsou také trpěliví, oddaní a věrní. V intimním životě jsou přitom úplně rozdílní. Kozoroh je stydlivý a nejistý, ona je více otevřená a vášnivá. Něha a smyslnost ženy v Býku mu pomohou otevřít se a sex si společně vychutnávat.

Ona + on Vodnář

Tohle bude výzva. Nic ale není nemožné. Žena v Býku a muž ve Vodnáři toho nemají moc společného. Ona má ráda svůj klídek a pohodlí, on vyhledává zábavu a vzrušení. Vodnář se umí snadno přizpůsobit změnám, zato ona změny nesnáší. V posteli to také není ideální – spíše frustrace a neuspokojení. Vodnář by musel vyvinout hodně snahy a trpělivosti, aby pochopil, co žena v Býku v sexu chce.

Ona + on Ryba

Kompatibilita ženy v Býku a muže ve znamení Ryb je vynikající. Oba mají rádi klid a ticho. Neradi vyvolávají konflikty, umí skvěle naslouchat. Ona se mu nesnaží dominovat, což on velice oceňuje. Když se ti dva do sebe zamilují, nic jiného je nezajímá. V sexu si rozumějí fantasticky. Ale pozor! Muž v Rybách inklinuje k tomu, aby ženu v Býku využíval, finančně i citově. Neměl by ji také dráždit svou nespolehlivostí.

Související články

Další články