Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Jaké je vaše šťastné číslo? Znamení zvěrokruhu vám poradí

Zdroj: pixabay
Znalost vašich šťastných čísel se může občas hodit. Ne že byste si museli primárně hned běžet vsadit. Vaše šťastné číslo vás nejen charakterizuje, ale také vás provází celým životem. Specifikuje vaše vlastnosti a myšlenkové pochody. Jaké číslo patří zrovna vašemu znamení?

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Beranovi náleží číslo 9, které symbolizuje velkorysost a vynalézavost. Často je také spojováno s duchovním zaměřením a hledáním smyslu života.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Naprosto dokonalé spojení má Býk s číslem 6. Toto číslo patří estetice a krásnu. Býk miluje všechno, co ho zaujme očima. Číslo 6 navíc také patří k optimismu a lásce.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženec je jedno z nejchytřejších znamení zvěrokruhu, proto nikoho nezaskočí, že k němu patří číslice 5. Pětka navíc charakterizuje cílevědomost a vůdcovské sklony.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Dvojka se nese v duchu diplomacie. Lidé s tímto číslem se umí vcítit do druhých a snaží se nastolit harmonii v mezilidských vztazích. Číslo 2 symbolizuje také určitou nestálost.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lvi jsou trochu egoisté, hodí se pro ně naprosto přesně číslo 1. Král zvířat si totiž potrpí na tom, aby ve všem byl první. Jednička je výjimečná a hrdá.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Pro Pannu také náleží magické číslo 5 jako k Blížencům. Znamení Panny navíc hledá ve všem praktické uplatnění.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Číslo 11 je velmi magické a nese s sebou poselství andělů. Váhy se zaměřují na své touhy a myšlenky, které chtějí v brzké době naplnit.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Pro toto vášnivé znamení patří kupodivu číslice 3. Jde o číslo vyjadřující mentální schopnosti a studijní potenciál. Trojka se také ráda obklopuje lidmi.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Osmička je nejmocnější ze všech čísel. Symbolizuje touhu po moci a vlivu. Číslo 8 má také rádo hmotný statek a peníze, na druhé straně také značí osud a spravedlnost.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Stejně jako číslo jedenáct tak i číslo dvacet dva patří mezi mistrovská. Toto znamení má obrovský talent, který by nemělo promrhat. Kozoroh jako symbol 22 miluje všechno, co je krásné a má spojitost s uměním.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Kreativní Vodnář k sobě pojí číslo 4. Také vyjadřuje pracovitost, ale i rovnováhu. Je to číslo duševní svobody.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Sedmička byla vždy považovaná za šťastné číslo, což platí hlavně pro Ryby. Klíčová slova pro 7 jsou moudrost a určitá zkušenost. Dá se také považovat za nejcitlivější číslo, stejně jako znamení Ryb. Jejich citlivá povaha se ukazuje všude.

Související články

Další články