Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Jaké je její tajemství? Pohled na nové snímky Andrey Verešové vám vyrazí dech

Jaké je její tajemství? Pohled na nové snímky Andrey Verešové vám vyrazí dech
Zdroj: Archiv
+ Dalších 11 fotografií
dechberoucí
Československá královna krásy a sex-appealu Andrea Verešová (40) musela v minulosti vypít nějaký zázračný elixír mládí. Na svých sociálních sítích ráda sdílí pracovní i rodinné momenty ze svého života a nedávno zveřejnila krásné snímky, které daly vyniknout její úchvatné a nevšední kráse. Andrea zkrátka ví, jak si své sledovatele udržet.

Modelka Andrea Verešová (40) by svým vzhledem a pevnou postavou strčila do kapsy kdejakou dvacítku. I když v červnu oslavila čtyřicítku, stále vypadá jako sexy dvacítka, ne-li lépe. Na krásné modelce se nepodepsalo ani mateřství, těžko byste hádali, že je to maminka dvou dětí.

Bez práce nejsou koláče

Dokonalé křivky ale nemá zadarmo, Andrea pro své tělo i ducha žije zdravým životním stylem, tráví hodiny sportováním a dopřává si hlavně zdravou a vyváženou stravu. Není tedy divu, že stále patří mezi velmi žádané modelky a o práci nemá nouzi. Andrea je zkrátka profesionálka ve svém oboru a do starého železa nebude patřit snad ani ve sto letech.

Podívejte se v galerii, jak to Andree Verešové na dechberoucích snímcích, které nedávno nafotila, sluší. Jaké je tvé tajemství?!

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy