Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Jaké je její tajemství? Pohled na nové snímky Andrey Verešové vám vyrazí dech

Jaké je její tajemství? Pohled na nové snímky Andrey Verešové vám vyrazí dech
Zdroj: Archiv
+ Dalších 11 fotografií
dechberoucí
Československá královna krásy a sex-appealu Andrea Verešová (40) musela v minulosti vypít nějaký zázračný elixír mládí. Na svých sociálních sítích ráda sdílí pracovní i rodinné momenty ze svého života a nedávno zveřejnila krásné snímky, které daly vyniknout její úchvatné a nevšední kráse. Andrea zkrátka ví, jak si své sledovatele udržet.

Modelka Andrea Verešová (40) by svým vzhledem a pevnou postavou strčila do kapsy kdejakou dvacítku. I když v červnu oslavila čtyřicítku, stále vypadá jako sexy dvacítka, ne-li lépe. Na krásné modelce se nepodepsalo ani mateřství, těžko byste hádali, že je to maminka dvou dětí.

Bez práce nejsou koláče

Dokonalé křivky ale nemá zadarmo, Andrea pro své tělo i ducha žije zdravým životním stylem, tráví hodiny sportováním a dopřává si hlavně zdravou a vyváženou stravu. Není tedy divu, že stále patří mezi velmi žádané modelky a o práci nemá nouzi. Andrea je zkrátka profesionálka ve svém oboru a do starého železa nebude patřit snad ani ve sto letech.

Podívejte se v galerii, jak to Andree Verešové na dechberoucích snímcích, které nedávno nafotila, sluší. Jaké je tvé tajemství?!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy