Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jaké dámy z našeho šoubyznysu to mají rády na koníčka?

Dámy koně milují!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Říká se - kdo má rád němou tvář, je hodný člověk. O tom se dá diskutovat, ale my jsme na dobré cestě, na které se dá odhadnout, která z našich VIP dam to má ráda na koníčka. Koňařky jsou přece nejvíc vášnivé, ne?

Svatý Hubert je patron všech jezdců a lovců. Každoročně se v období podzimu ukončuje jezdecká sezóna a zavzpomíná se na staré časy, kdy se ještě po českých lesích honila pravá liška. Je to čestná připomínka parforsních honů.

Dříve si požitek na parforsním honu mohla dopřát jen vybraná společnost nebo šlechta. Není proto divu, že mnoho známých českých žen miluje přítomnost koní. Ne nadarmo se říká, že nejhezčí pohled na svět je z koňského hřbetu.

Symbol prestiže a luxusu, to je právě jezdectví. Jen si vzpomeňte na malou Vivien Babišovou a její „koňský vozový park“ na Čapím hnízdě. Ale aby tu nebyla řeč jen o mladé Babišové, máme pro vás i další milovnice koní.

„Občas mám pocit, že se do zvířat převtělují duše… některých. Těch, kteří si to zaslouží. Možná si to jen přeji a chci tomu věřit,“ svěřila se Dara Rolins.

„Moje další velká láska… S tímhle krasavcem se udržuju v dobré kondici a relaxuju,“ tvrdí Taťána Kuchařová a zároveň prozrazuje i svůj recept na postavičku jako lusk.

A máte rádi malou Terezku z Ulice, herečku Patricii Solaříkovou? I ta je vášnivou milovnicí koní. „Všude dobře, na koních nejlépe!“ Tak a konečně víme, čím tato herečka tak razantně zhubla.

Ornella Koktová je také velkou milovnicí koní a hlavně zapálenou propagandistkou jezdeckého sportu. „Hubertovy jízdy miluji. Každý rok se na ně nesmírně těším. Národní hřebčín Kladruby nad Labem vždy pořádá snad tu nejhezčí u nás. Bohužel, letos jedna jezdkyně na začátku jízdy spadla z koně a zraněním podlehla. Byl to pro mě strašný šok a nikdy na to nezapomenu. Ano, je to velice nebezpečný sport a nikdy nevíte, co to zvíře pod vámi udělá. Ale když jste jednou koňák, už jste jím nadosmrti.“

Agáta Prachařová, Monika Koblížková, Monika Babišová, Andrea Bezděková, Nikol Švantnerová, Iva Kubelková a další. To všechno jsou další obdivovatelky koní. Na jejich fotky se můžete těšit v naší fotogalerii!

Související články

Další články