Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Jaké byly vánoční svátky u Špindíry Věry z Výměny? Ukázala snímky, které vám vyrazí dech!

Věra a její dvě dcery…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 8 fotografií
Stačilo, aby TV Nova odvysílala hodně špinavý díl Výměny manželek a znal ji celý národ... Věra Blehová si kvůli dílu, který se řadil k těm hodně kontroverzním, získala nelichotivou přezdívku Špindíra Věra... Teď se pochlubila snímkem z vánočního veselí, jenž mnohé dojme. Jsou na něm její dvě krásné děti u vánočního stromečku...

Život Věry se, jak to působí, změnil o 180 stupňů. Pracuje jako pokladní v supermarketu a život si se svými milovanými dcerami užívá na sto procent. Na Facebooku se pochlubila fotkami z dovolené, na nichž s Natálkou a Stefanií vyrazila k moři.

Jenže přívětivá atmosféra u ní vždy nevládla… Věra bydlela v době natáčení s manželem Petrem a dvěma dcerami na ubytovně v Pohořelicích. V místnostech nebyla nouze o zápach z cigaret a špína byla takřka všudypřítomná. Dentální hygiena byla Věře na míle vzdálená. Prý ji bolely dásně, hodiny trávila hraním na tabletu. Teď už je vše jiné.

Věra se pochlubila snímky z Vánoc, kde obě malá děvčata pózují u stromečku a užívají svátků, které lidé od nepaměti milují. Teď rodina žije úplně jiný život než před Výměnou, za což si dvojnásobná maminka u lidí jistě získá uznání.

Související články

Další články