Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Jaké bydlení vyhovuje jednotlivým znamením? Podle svého horoskopu poznáte, co byste si měli pořídit domů!

Zemská znamení jako Panna, Býk, Kozoroh pečlivě vybírají, kde budou
bydlet, a klidně do toho investují víc peněz.
Zdroj: woodplastic.cz
+ Další fotografie
Astrologické znamení ovlivňuje nejen náš život, ale také to, jakými věcmi se obklopujeme třeba ve svém bytě nebo domě. Podívejme se, co preferují jednotlivá znamení podle horoskopu.

Ohnivá znamení jako Beran, Lev a Střelec si obecně potrpí na kvalitu a raději si připlatí, než by se později trápili nad nekvalitním materiálem. Mají rádi moderní věci, takže u nich čekejte lesklé kuchyně, velkou plazmu v obýváku, sedačku v té nejlepší kůži a terasu z kvalitního WPC v čokoládových tónech. Vyhovuje jim totiž, že se o ni nemusí téměř starat a vydrží jim jako nová klidně pětadvacet let.

Vzdušná znamení jako Vodnář, Váhy a Blíženci mají v oblibě prostor, v místě, kde žijí, potřebují dýchat. Jejich byty nebo domy nejsou přeplácané žádnými zbytečnostmi, rádi však kombinují styly. Na zahradě si rádi sami vyrobí skalku, zahradní chodníčky i terasu upřednostňují z přírodního kamene. Co na tom, že v zimě může namrzat a v létě se rozpaluje tak, že po ní bosi nepřejdete, k těmto znamením zkrátka kámen patří.

Zemská znamení jako Panna, Býk, Kozoroh pečlivě vybírají, kde budou bydlet, a klidně do toho investují víc peněz. Zbožňují zahradu, na níž tráví většinu roku a kde nesmí chybět velká terasa, spousta květin a okrasných stromů. Právě proto si vybírají i dřevo jako materiál pro stavbu terasy. I zde ale dávají pozor, aby koupili kvalitu, jinak by se jim mohlo stát, že dřevo napadnou škůdci. Přesto ho musí každý rok opatřit nátěrem, aby vydrželo venkovní podmínky a aby se obnovila jeho barva.

Vodní znamení, jako jsou Rak, Ryby a Štír, pochopitelně přitahuje voda. Pokud jim to okolnosti dovolí, nechají si na zahradě vyhloubit jezírko, bazén nebo alespoň menší fontánku. Na terasu nebo zahradní chodníčky volí keramiku, která je poměrně cenově dostupná, často ale klouže a v zimě může praskat. Pokud bydlí v bytě, dopřejí si alespoň akvárium nebo si na terasu dají vířivku.

Související články

Další články