Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Jaké bude vaše těhotenství? Hvězdy vám napoví, jak se budete cítit

Každý má rád něco jiného.
+ Další fotografie
Těhotenství je krásná věc pro všechny ženy. Tato radostná událost však některé dámy může naprosto vyřadit z provozu. Některé to zas zvládnou bez nejmenších problémů. Jak na tom budete vy? Podle znamení zvěrokruhu poznáte, co vás v tomto období čeká.

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Gravidita pro vás bude naprosto přirozenou součástí. Nebudete si vůbec lámat hlavu nad tím, jestli vám přibyla nějaká kila navíc, a ranní nevolnosti vás vůbec nezasáhnou. Vaše povaha vám umožní zvládnout tento nápor emocionálních výkyvů.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Vy jste ukázkový vzor v těchto náročných měsících. Jakékoliv problémy budete okamžitě řešit se svým lékařem. Budete se však potýkat s problémy ohledně nálad, nesnášíte totiž změny.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Po celou dobu těhotenství budete nervózní a pocítíte obavy, jaké z vás budou matky. Bude vás stresovat, že s narůstajícím bříškem nebudete moci dělat vše, co chcete. Nezoufejte, budete skvělé!

RAK (22. 6. – 22. 7.) Od samého začátku se budete chlubit svým bříškem na sociálních sítích a ukazovat, jak vám to sluší. Radostně půjdete hned nakupovat oblečky pro prcka. Ani na porod přípravy nepodceníte.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Už na začátku těhotenství si budete jako Lvice jisté, jak se vaše děťátko bude jmenovat. Pokud nikdo nepochválí, jak moc vám gravidita sluší, urazíte se. Jste pěkně tvrdohlavé samice.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Pravděpodobně přečtete všechny možné brožurky, které se budou týkat těhotenství. Nesnášíte totiž chaos a nepřipravenost, takže se budete v každé volné chvíli vzdělávat, co to jen půjde.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Máte trochu problém se svým sebevědomím, takže narůstající hmotnost vás rozhodí. Proto velmi oceníte, když vám partner ukáže, jak moc vás miluje a třeba i pohladí na bříšku. Pak budete, milé Váhy, naprosto spokojené.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Jako ženy narozené ve znamení Štíra se budete trochu plácat v tom, co máte dělat. Dýchací cvičení ani bolesti kloubů prostě nebudete moc zvládat. Dámy, nebojte se!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Vždy budete perfektně dodržovat jídelníček, abyste miminku nijak neuškodily. Jste ženy, které absolutně nepochybují o tom, že se stanou skvělými matkami. Je to pravda.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnářky nesnášejí omezování, proto se budou potýkat s problémy. Nějaké dítě jim přece nebude řídit jejich život. Vypořádání se životní situací bude běh na delší trať.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Klidně odjedete na týden pryč, jen aby mělo miminko veškerou péči. Budete spokojeně relaxovat a číst si rady, jak ještě lépe zdokonalit své těhotenství.

Mohlo by vás zajímat

Další články