Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jaké bude vaše těhotenství? Hvězdy vám napoví, jak se budete cítit

Každý má rád něco jiného.
Zdroj: Profimedia
Těhotenství je krásná věc pro všechny ženy. Tato radostná událost však některé dámy může naprosto vyřadit z provozu. Některé to zas zvládnou bez nejmenších problémů. Jak na tom budete vy? Podle znamení zvěrokruhu poznáte, co vás v tomto období čeká.

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Gravidita pro vás bude naprosto přirozenou součástí. Nebudete si vůbec lámat hlavu nad tím, jestli vám přibyla nějaká kila navíc, a ranní nevolnosti vás vůbec nezasáhnou. Vaše povaha vám umožní zvládnout tento nápor emocionálních výkyvů.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Vy jste ukázkový vzor v těchto náročných měsících. Jakékoliv problémy budete okamžitě řešit se svým lékařem. Budete se však potýkat s problémy ohledně nálad, nesnášíte totiž změny.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Po celou dobu těhotenství budete nervózní a pocítíte obavy, jaké z vás budou matky. Bude vás stresovat, že s narůstajícím bříškem nebudete moci dělat vše, co chcete. Nezoufejte, budete skvělé!

RAK (22. 6. – 22. 7.) Od samého začátku se budete chlubit svým bříškem na sociálních sítích a ukazovat, jak vám to sluší. Radostně půjdete hned nakupovat oblečky pro prcka. Ani na porod přípravy nepodceníte.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Už na začátku těhotenství si budete jako Lvice jisté, jak se vaše děťátko bude jmenovat. Pokud nikdo nepochválí, jak moc vám gravidita sluší, urazíte se. Jste pěkně tvrdohlavé samice.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Pravděpodobně přečtete všechny možné brožurky, které se budou týkat těhotenství. Nesnášíte totiž chaos a nepřipravenost, takže se budete v každé volné chvíli vzdělávat, co to jen půjde.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Máte trochu problém se svým sebevědomím, takže narůstající hmotnost vás rozhodí. Proto velmi oceníte, když vám partner ukáže, jak moc vás miluje a třeba i pohladí na bříšku. Pak budete, milé Váhy, naprosto spokojené.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Jako ženy narozené ve znamení Štíra se budete trochu plácat v tom, co máte dělat. Dýchací cvičení ani bolesti kloubů prostě nebudete moc zvládat. Dámy, nebojte se!

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Vždy budete perfektně dodržovat jídelníček, abyste miminku nijak neuškodily. Jste ženy, které absolutně nepochybují o tom, že se stanou skvělými matkami. Je to pravda.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnářky nesnášejí omezování, proto se budou potýkat s problémy. Nějaké dítě jim přece nebude řídit jejich život. Vypořádání se životní situací bude běh na delší trať.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Klidně odjedete na týden pryč, jen aby mělo miminko veškerou péči. Budete spokojeně relaxovat a číst si rady, jak ještě lépe zdokonalit své těhotenství.

Související články

Další články