Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Jaké auto se k vám nejvíce hodí? Vodnáři stačí kus plechu, Býk si potrpí na luxusní žihadlo

Které auto se k vašemu znamení hodí nejvíce?
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Auto je součástí snad každého z nás, a pokud vám nějaké to vozítko chybí v garáži, určitě o nějakém sníte. Díky znamení se dá předurčit hodně věcí a i to, jaký automobil k vám bude nejvíce pasovat. Kdo touží po nabušeném fáru a komu naopak stačí ojetá plechovka? Hvězdy to vědí!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Beranem cloumá temperament a miluje cokoliv, čím se může ukázat. Jeho fáro tomu tedy musí také odpovídat, takže žádná stará mašina, která bude připomínat vrak. Nepotrpí si na luxus, ale hlavně na kvalitu. Jeho auto musí být hlavně v červené metalíze.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býk miluje cokoliv okázalé a drahé, potřebuje totiž ukázat, že na to má! Vůbec mu nevadí, když za auto utratí nehoráznou sumu, kterou někteří dají třeba i za byt. Pokud nemají na to, aby si koupili nabouchanou káru jako z Rychle a zběsile, klidně si na něj půjčí nemalou sumu.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženci milují změny a rychlosti, proto jejich auto musí být dostatečně rychlé, aby zvládalo jejich tempo. Luxusní auta klidně přenechají jiným, nepotřebují se jimi chlubit. Raději budou všude první, to jim ke štěstí stačí.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Raci jsou orientovaní na rodinu, takže se nespokojí se žádným malým minicooperem. Potřebují pořádné auto, kam naskládají všechny své ratolesti a i obrovský víkendový nákup jídla. Auto tedy potřebují velké a čím větší, tím lepší. Rovnou si mohou pořídit dodávku!

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lev je pánem všeho, a to se týká i silničního provozu. Rád ukazuje své ego, takže jeho vůz musí být opravdu reprezentativní. Je mu jedno, jak to bude jezdit, hlavně když to bude vypadat draze. Své autíčko bude zbožňovat!

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panny potřebují mít vždycky všechno naplánované do puntíku a nesnášejí, když něco není praktické. To platí i v případě výběru auta. Stačí jim průměr a na vzhled si nepotrpí. Když to jede a ještě to žere málo, je to pro ně to nej.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váha bude mít velký problém si vybrat auto, po kterém touží. Neví totiž, co přesně chce. Jednou to a pak zase to. Je tedy dost pravděpodobné, že se v jejich garáži objeví dva mazlíčci. Jednoho bude mít na týden a pořádné žihadlo na víkend.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Štír potřebuje mít neobvyklé auto. Takové, aby bylo na první pohled nenápadné, ale tak výkonné, že si z něj všichni sednou na zadek. Ve skrytu duše touží po autu, jako bylo v seriálu Knight Rider.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) K odolné povaze každého Střelce se hodí typ auta kombi. Potřebuje do něj totiž vtěsnat vše potřebné, takže žádné malé prdítko u nich nebude mít šanci. Pokud bude mít navíc možnost sklopit si sedátka a využít auto i jako ložnici, bude nadšený.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Kozoroh miluje už odmalička modrou barvu. Ta musí být rozhodně i na jejich osobním autě. navíc se také zajímají o veterány, takže takové staré autíčko v temně modré barvě, které nemá jen tak někdo, to je přesně pro Kozoroha.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnář s velkou pravděpodobností chodí všude pěšky, ale pokud se musí dostat do vzdálenější oblasti, je mu úplně jedno, čím se tam dostane. Na přesun z bodu A do bodu B mu klidně postačí i starý křáp, který bude vypadat jako zmuchlaná plechovka.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Ryby jsou citlivky, takže potřebují autíčko, které vystihne jejich osobnost. Malé a růžové! Je jim jedno, jaká to bude značka, hlavně ať se hodí do jejich infantilní sbírky.

Související články

Další články