Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Jaká matka, taková Katka? Agáta vede své milostné vztahy stejně jako její matka Žilková. Jakube, zdaleka nebudeš posledním mužem jejího srdce!

+ Dalších 41 fotografií
Matka Agáty Prachařové, herečka Veronika Žilková byla asi ne tím nejlepším morálním vzorem při dospívání mladé Agáty. Kolik mužů v domácnosti Agáta zažila? A je pokolení žen v rodině Žilkových doopravdy prokleto?

Modelka Agáta Prachařová (31) momentálně zažívá velice krušné období. Praskla na ni údajná nevěra, na kterou našla přímý důkaz tchyně Dana Batulková se svojí dcerou Marianou Prachařovou v Agátině Facebooku. Oheň byl na střeše a požár v rodině Prachařových se nedaří uhasit. Jistě věříme tomu, že by Agáta nebyla tak hloupá a neupletla by si jen tak dítě s nějakým chudým a neznámým fotografem bez budoucnosti Nebo snad ano?

Začínáme pozorovat v rodině Agáty nějaké souvislosti, které jsou možná prokletím ženského pokolení ze strany matky Veroniky Žilkové Děda Václav Žilka známý především jako uznávaný pedagog a flétnista byl podle pamětnic velký proutník, ale babička Olga Žilková to zkousla a svého muže neopustila. Poté maminka Agáty, herečka Veronika Žilková Stropnická také neměla svůj osud zrovna jednoduchý.

Co muž, to nový tatínek Veronika Žilková si nejdříve vzala za muže otce Agáty Jiřího Hanycha, s ním byla vdaná v letech 1984-1988. Velkou lásku potkala zrada, rozvod a pak následně sňatek s novým tatínkem.

Druhým manželem Veroniky Žilkové byl Marek Navrátil. S ním byla herečka vdaná poměrně dlouho, a to od roku 1988 (hned po rozvodu byla svatba) do roku 2005. Z tohoto manželství si Veronika do dalšího svazku přivedla o dvě děti navíc. Syny Vincenta a Cyrila. A do třetice všeho dobrého i zlého... Přišla velká láska číslo tři! Herec a současný ministr obrany Martin Stropnický Za toho se Veronika provdala v roce 2008 a je s ním dodnes. S Martinem mají dcerku Kordulu, která miluje koně. Na svět přišel také syn Melichar Stropnický, ale ten bohužel po čtyřech měsících zemřel na následky těžké nemoci.

A co ta Agátka… No jak je vidět názorně ze života matky Veroniky, jde tak trochu v jejích šlépějích Nejdříve přišel na svět Kryšpín Dopita, kterého má modelka s jistým Mirkem Dopitou S tím se Agáta možná dnes až paradoxně rozešla kvůli jeho častým nevěrám.

Pak přišla další vážná láska jejího života - Jakub Prachař (33). Jistě, vdaná je Agáta poprvé, ale skoro jako by to bylo už dvakrát. Bude mít Kryšpín také další dva budoucí tatínky, jako měla v dětství Agáta? To ukáže čas... Nicméně geny se tu zřejmě nezapřou.

Související články

Další články