BERAN (21. 3. – 20. 4.) Žena v tomto znamení je tvrdohlavá jako mezek. Ráda si dělá věci po svém a kdy chce. Proto jsou raději samy a chlapa nepotřebují.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Rády opečováváte svého partnera a zahrnujete ho láskou. Ovšem čeho je moc, toho je příliš. Potřebujete taky svůj čas, kdy budete rozmazlovat samu sebe. Na to si vždycky chvilku najdete.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Působíte nadmíru sexuálně. A vy to víte! Proto se raději oddáváte milostným radovánkám, než abyste ztrácely čas budováním vztahu. To vám přijde jako naprostá blbost.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Každý chlap nebo muž by vás chtěl mít doma. Navaříte, napečete, uklidíte. Uděláte všechno, co na mužských očích vidíte. Nikam nechodíte, jenom uklízíte byt. Jste naprostá puťka domácí!

LEV (23. 7. – 22. 8.) Lvice milují párty a divoký sex. Nemají vůbec problém si užít nezávazný sex a pak se vrátit domů za svým milým, jako by se nic nestalo. Lvice, takhle se přeci dámy nechovají!

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Něžné pohlaví tohoto znamení miluje stálost. Pokud se panna zamiluje, je to láska na celý život. Nehledají jinde a jsou naprosto věrné. Nevadí jim ani představa jednoho partnera na celý život. Je to pro ně vrchol romantiky.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Váhy jsou naprosté bordelářky. Proto je taky žádný muž nechce a jsou samy. Nerady uklízí, raději se věnují sledování televize. Toto opravdu není dobrá partie.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Raději objedná jídlo z místní restaurace, než aby musela stát dlouhé hodiny u plotny. Vaření není její silnou stránkou. Ona však ví, že její silnou stránkou je sex. Tam si ví rady vždy a umí pořádně rozpálit oheň vášně.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Jsou strašně urážlivé. Nikdo střelkyním nesmí nic říci, jinak bude problém. Mají vysoké nároky na sebe i na svého partnera. Doma musí být perfektně uklizeno a pokud dojde na sex, nesmí mít ani jeden chloupek na těle.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Ženy ve znamení Kozoroha jsou nestálé. Střídají muže jako ponožky a nedělá jim to sebemenší problém. Když je jeden začne nudit, sejdou se s druhým.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Vodnářky jsou neuchopitelné jako vítr. Jsou to však pořádné rajdy. Užívají si život plnými doušky a nepřemýšlejí nad následky. Jsou to prostě od přírody kokety.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Rybičky nepatří zrovna mezi sexuální bohyně. Rády se o mužské pohlaví postarají, ale ne v posteli. Tam si nevědí rady a plácají se jako ryby na suchu.