Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Jaká je láska na heroinu? Narkomanka Katka promluvila pro eXtra.cz

+ Dalších 30 fotografií
Jsou spolu tři a půl roku a mají se rádi. Katka Bradáčová ze slavného dokumentu režisérky Heleny Třeštíková exkluzivně promluvila pro eXtra.cz o lásce na drogách. Mezi narkomany to je totiž trošku jinak, než mezi lidmi, kteří nejsou závislí na droze...

Když se dostaví abstinenční příznaky, mezi narkomany jde vztah stranou. Je to boj o dávku… „Rozcházíme se každý týden. Když se dostaví absťák, jsme schopni se pohádat,“ prozradila eXtra.cz Katka, která s přítelem Jirkou tvoří téměř 4 roky milenecký pár. „Návraty jsou euforické. To ji vždy obejmu, brečím,“ doplnil hrdinku ze slavného dokumentu její přítel.

Návštěva restaurace, květiny, dárečky… Nic z toho mezi feťákama není. „Dříve jsem Katce kytku dal, dnes už ne,“ pokračoval Jirka s tím, že Katka mu občas po hádce na dva, tři dny uteče. „Nechci se v tom vztahu hádat. Vrátím se, až je klid,“ vysvětlila Katka s tím, že se toulá v centru Prahy a shání peníze na drogu.

Oba partneři dříve přemýšleli i o společném dítěti, ale nakonec se rozhodli potomka nemít. „Jsem rád, že to nedopadlo,“ řekl Jirka. Kam svůj vztah chtějí posunout, přesně neví. „Nejdříve musíme na detox a pak uvidíme,“ dodala Katka Bradáčová.

Mohlo by vás zajímat

Další články