Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Jak zvládnout přípravu na Vánoce levou zadní? Pomůže vám prémiový společník i chvilka klidu

S předvánočním stresem zatočí šikovný pomocník – prémiová sluchátka O2 pods+
Zdroj: O2
poklidné Vánoce

Vánoce se nezadržitelně blíží, nepropadejte ale panice! Připravili jsme si pro vás pár rad, aby byly svátky klidu skutečně pohodové. Klíčem k úspěchu je příprava, efektivní využití času ale i kvalitní odpočinek. Jak toho docílit? Jednoduše! Pomůžou oblíbené písně a potlačení hluku. Představujeme hrdinu poklidných Vánoc – sluchátka O2 pods+.

Každý chce zažít kouzelné Vánoce plné voňavého cukroví, milých dárků i výzdoby. Tomu ale předchází příprava, která dá někdy zabrat. Přitom stačí mít kvalitního parťáka!

Sluchátka se v poslední době stala skvělým společníkem. Díky nim se může posluchač odpoutat od starostí a naplno se ponořit do světa hudby. I proto jsou v předvánočním čase právě sluchátka ideálním parťákem, který pomůže toto někdy hektické období zvládnout.

Na pomoc spěchají prémiová sluchátka O2 pods+! Nalaďte se na zimní atmosféru díky koledám nebo písním z oblíbených vánočních filmů. Příprava na advent pak půjde snadno. Díky speciálním funkcím vás navíc nebude nic rušit.

Jak zvládnout přípravu na Vánoce levou zadní? Pomůže vám prémiový společník i chvilka klidu

Sluchátka O2 pods+ jsou atraktivním společníkem


Ochraňte své nervy i sluch

Někdy je těžké se soustředit. Klapání klávesnice, mumlání v autobuse nebo hučení topení. Hrdina poklidných Vánoc vás v tom ale nenechá! Sluchátka O2 pods+ mají prémiovou funkci inteligentního potlačení hluku, takže jednoduše odfiltrují okolní rámus.

Díky tomu se budete lépe soustředit. Ať už jde o nakupování, balení dárků nebo třeba vaření. Kromě inteligentního potlačení hluku je na výběr ještě z režimu propustnosti a běžného režimu. Díky potlačení hluku nejenže šetříte své nervy, ale i sluch. Hudbu si totiž naplno užijete i bez nutnosti vysoké hlasitosti.

Pohodlí a elegance jsou základ spokojenosti

Přemýšleli jste nad tím, proč někdy máte dobrou náladu? Občas stačí maličkost a den je hned krásnější. Měkký svetr, oblíbená vůně nebo pohodlné boty dokážou zvednout náladu a zmírnit stres.

Jak zvládnout přípravu na Vánoce levou zadní? Pomůže vám prémiový společník i chvilka klidu

Sluchátka O2 pods+ jsou dostupná v bílé, černé a modré barvě


Na to myslel i operátor O2, takže true wireless sluchátka mají tři velikosti „špuntů“. Díky tomu O2 pods+ pohodlně sednou každému uchu. Velkou výhodou je i jednoduché ovládání dotykem. Hrdina poklidných Vánoc vás tak poslechne na slovo – teda na poklepání!

Vánoční pomocník, který se vyplatí

Všechny tyto funkce tak dělají ze sluchátek O2 pods+ ideálního parťáka na předvánoční období. Ať už budete péct, balit dárky nebo odpočívat, sluchátka vám můžou dělat společnost.

Jak zvládnout přípravu na Vánoce levou zadní? Pomůže vám prémiový společník i chvilka klidu

Díky inteligentnímu potlačení hluku zvládnete přípravy na Vánoce levou zadní


Kromě toho jsou i ideálním dárkem pod stromeček, udělají radost totiž každému! Výhodou sluchátek O2 pods+ je i bezkonkurenční cena. Noví i stávající zákazníci O2 totiž mají v rámci vánoční nabídky slevu tisíc korun za každou službu, kterou u operátora mají.

Díky této slevě si zákazníci mohou sluchátka pořídit za skvělých 499 korun. Slevová tisícikoruna je v mobilní aplikaci Moje O2, konkrétně v benefitním programu O2 Radosti. Pořiďte sobě nebo svým milovaným hrdinu poklidných Vánoc! Více o nabídce najdete na webu o2.cz/vanoce.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy