Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Jak živí Ivu (20) a malé dcerky? Marian (48) z Výměny manželek zmínil i prodej drog!

Jak živí Ivu (20) a malé dcerky? Marian (48) z Výměny manželek zmínil i prodej drog!
Zdroj: Facebook
+ Dalších 19 fotografií
Otevřená zpověď
Sváteční rodinnou pohodu vystřídal stres z nechutných útoků. Iva (20) a Marian (48), jeden z nejzamilovanějších párů, jaké Výměna manželek pamatuje, čelí už dva roky urážkám. Dřív byl téměř padesátiletý otec dvou dcer klidný, ale tohle už ho nadzvedlo ze židle! Zazněla dokonce slova jako „drogy“ nebo „narkotika“...

Na přetřes znovu přišla pedofilie, ze které Mariana (48) lidé dlouhé měsíce osočují. "Já jsem měl i starší ženy, ale nevyhovovalo mi to," hájí se a dodává, že jeho manželka Iva (20) je přece dávno plnoletá.

"Nevšiml jsem si, že bych někde vyhledával děti a že bych měl na to čas," soptí Marian, jenž už je z neustálého napadání své osoby vyčerpaný. A cítil potřebu svůj životní styl před veřejností obhájit.

Zamilovaná dvojice ze severočeských Semil žije spořádaným životem. Z kouření na balkóně místo péče o děti mladá maminka Iva vyrostla hned po Výměně manželek A tvrdě maká i Marian, který by nedopustil, aby se jeho nejbližší měli špatně. "Pracuju 12 hodin denně," říká hlava rodiny, kterou kromě jeho o tři dekády mladší manželky tvoří i dvě malé dcerky.

Lidé, kteří si berou Ivu s Marianem neustále na paškál, tentokrát nezůstali pouze u zájmu o mladé dívky a jejich finanční situace.

Drogy? To nikdy!

Není to tak dávno, co Iva přes sociální síť nabízela k prodeji antikoncepci. Když přišlo upozornění, že přeprodávání léčiv je nelegální a hrozí za něj i vězení, Marian se rozčílil a zmínil se i o prodeji drog. "Zajímavé je, že o tu antinu mělo už zájem více žen. Pak záleží, za kolik ji prodává a o jaké množství jde. Zde se nejedná o žádný prodej narkotik ani drog," je přesvědčen pyšný táta, který je zaměstnancem pivovaru a musí se otáčet, aby si mohl s rodinkou patřičně užívat života.

A to se mu zatím daří. Bydlí ve zbrusu novém bytě a jsou rádi, že mají jeden druhého. Patří mezi nejstabilnější manželské dvojice od Aše po Užhorod. Co jejich vztah tak utužilo? Podíl na tom má zajisté i Výměna manželek, do které by se však znovu nepřihlásili, jelikož výchova dětí je pro ně absolutní prioritou.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy